Bugun...Kadir Aksakal Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetti
Tarih: 17-12-2017 09:54:11 + -


Çankırı ili, Yapraklı ilçesi, Yukarı Ayva köyü sakinlerinden, Çankırı Köy Hizmetlerinden emekli merhum Bayram Aksakal’ın oğlu Kadir Aksakal hakka yürüdü.


Kadir Aksakal Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetti

Aksakal Ailesinin Acı Günü

 

İnna lillah ve inna ileyhi raciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) Rabbim mekânını cennet, taksiratlarını aff, evlad-u iyaline ve sevenlerine sabr-ı cemil ihsan eylesin.

 

Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetti

 

Şoför Esnaflarımızdan Kadir Aksakal Vefat Etti

 

Çankırı ili, Yapraklı ilçesi, Yukarı Ayva köyü sakinlerinden, Çankırı Köy Hizmetlerinden emekli merhum Bayram Aksakal’ın oğlu, şehrimizin sevilen ve sayılan simalarından Çankırı Türk Telekom çalışanı Ali Aksakal’ın, Ayva köyü sakinlerinden İbrahim Aksakal’ın kardeşleri, şehirler arası otobüs firmalarında çalışan, evli ve bir çocuk sahibi 1983 doğumlu şoför esnafı Kadir Aksakal geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.

 

Cenazesi 17 Aralık 2017 Pazar günü (Bugün) Öğle namazına müteakip Ankara ili, Emirler Elvankent mezarlığı Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Elvankent mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Allah rahmet eylesin. Baba (merhum) Bayram Aksakal ve oğul Kadir Aksakal’ın mekanları cennet olsun. İki cihan serveri Peygamber efendimize rabbim komşu etsin.

 

Güzel günde nasıl yanınızdaysak kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız, başınız sağ olsun. Allah (c.c.) rahmet, mağfiret eylesin.

 

Cenab-ı Allah hayatını kaybeden merhumun, ailesine, yakınlarına sabırlar versin. Ölüm sırasız ne zaman geleceği bilinmiyor, korkmadan huşu içinde karşılamalıyız emanet dünyadan gidişimizi. Hayata elveda deyip ölüme merhaba diyen Ruhlara edelim hep birlikte dua. Ruhları şad mekânları cennet olsun, hepimizin başı sağ olsun. Âmin.

 

 

 
Bu haber 9540 defa okunmuştur.

Etiketler :
melih / 17-12-2017 15:52:00

Allah rahmet eylesin. Yaşıda çok gençmis. Başbelası kalp kirizi son yıllarda çok can alıyor.

selçuk yaslitas / 17-12-2017 12:38:00

Allah rahmet eylesin kardeşim Mekanın cennet olsun :((FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Vefat Haberleri Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI