Bugün...Kahraman Mehmetçiklerimize, Koç yiğitlerimize Dana Bağışladı
Tarih: 02-03-2018 08:06:09 + -


Atkaracalar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde görev yapan İlçe Temsilcimiz Kadir Ulusoy Afrin’de Zeytin Dalı Harekâtında görev yapan Kahraman Mehmetçiklerimize, Koç yiğitlerimize dana bağışladı.


Kahraman Mehmetçiklerimize, Koç yiğitlerimize Dana Bağışladı

Türk Tarım Orman-Sen Çankırı İl Başkanlığı Basın Açıklaması Ttos Atkaracalar İlçe Temsilcimizden Afrine Büyük Destek

 

Üyelerimizden Atkaracalar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde görev yapan İlçe Temsilcimiz Kadir Ulusoy Afrin’de Zeytin Dalı Harekâtında görev yapan Kahraman Mehmetçiklerimize, Koç yiğitlerimize dana bağışladı.

 

Bağış töreni Çankırı İli Atkaracalar İlçesi Belediye Başkanlığı binasında gerçekleştirildi.

 

Atkaracalar Belediye Başkanı konuşmasında “Hemşerimiz Kadir Ulusoy Bey Mehmetçik Vakfı’na bir adet dana bağışı yapmıştır. Kendilerine göstermiş oldukları hassasiyetten ötürü İlçem ve şahsım adına teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

 

Üyemiz ve İlçe Temsilcimiz Kadir Ulusoy Mehmetçik Vakfına yapmış olduğu bağıştan dolayı çok mutlu olduğunu, Mehmetçiklerimizle gurur duyduğunu ve imkanları dahilinde her türlü yardımda bulunmaya devam edeceğini söyledi.

 

Üyemiz ve İlçe Temsilcimize Türk Tarım Orman-Sen Çankırı İl Başkanlığı olarak bu anlamlı ve bir o kadar da örnek davranışından dolayı teşekkür ederiz. Türk Tarım Orman-Sen olarak üyelerimiz ve sendikamızla her zaman Devletimizin, Mehmetçiğimizin, koç yiğitlerimizin yanında olduğumuzu bir kez daha kamuoyuna duyururuz.

 

Hidayet Yiğit=>Türk Tarım Orman-Sen Çankırı İl Başkanı

 

 

 
Bu haber 3845 defa okunmuştur.

Etiketler :
serhatTÜRK / 02-03-2018 09:55:00

Yüce mevlam askerlerimizin yar ve yardımcısı olsun, sendika temsilcimizi yaptığı yardım için de tebrik ediyorum.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer İlçeler ve Köyler Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI