Bugün...Kamuoyuna Duyuru
Tarih: 29-06-2018 22:55:16 + -


kendilerini Vali, Vali Yardımcısı ya da Özel Kalem Müdürü olarak tanıttıkları, muhtaç durumda bulunan vatandaşlarımız için yardım...devamını okuyunuz.


Kamuoyuna Duyuru

Valiliğimize gelen duyumlardan, bazı şahısların işadamı ve hayırsever vatandaşlarımızı telefonla arayarak kendilerini Vali, Vali Yardımcısı ya da Özel Kalem Müdürü olarak tanıttıkları, muhtaç durumda bulunan vatandaşlarımız için yardım talep ettikleri ve çıkar sağalamaya yönelik girişimlerde bulundukları anlaşılmıştır.

 

Bu ve buna benzer durumlarla karşılaşıldığında herhangi bir mağduriyetin oluşmaması için bu şahıslara itibar edilmemesi, gerekli yasal işlemler için Valiliğimizle iletişime geçilmesi gerekmektedir.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Bu haber 2556 defa okunmuştur.

Etiketler :
Selami DEVECİ / 30-06-2018 15:59:00

ÇANKIRI ENGELLİLER DERNEĞİ OLARAK BU KONULARDA BİZLERDE DAHA ÇOK RAHATSIZ OLUYORUZ. İL DIŞINDAN GELEN VE ENGELLİYE YARDIM YAPIYORUZ DİYEREK YADIM TOPLAYANLAR İLE, ÇANKIRI İLİMİZDEKİ ENGELLİLER DERNEĞİMİZ VE ENGELLİ KADER ARKADAŞLARIMIZ İLE HİÇ BİR BAĞLANTISI BULUNMAMAKTADIR. BİLGİLERİNİZE ARZ OLUNUR... ÇEN-DER ÇANKIRI ENGELLİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ.

hatice / 30-06-2018 01:51:00

Birde il dışından gelip güya engellilerin eğitimi ıçin para topluyorlar.bize devlet gereken parayı zaten veriyor. Yetkililerin buna dur demesini diliyorum. Ben elimden geldiğince engelliyorum. İzin belgem var diyorlar bakmak istediğimde kaçıp gidiyorlar.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI