Bugun...Koç Ve Türk Ailelerinin Mutlu Günleri
Tarih: 02-08-2016 13:50:18 Güncelleme: 03-08-2016 11:13:18 + -


Sevim-Hasan Koç’un oğlu Aykut, Aynur-Faruk Türk’ün kızı Ayşe Kara Kardeşler Lale Düğün Salonunda yapılan muhteşem düğün ile dünya evine girdi.


Koç Ve Türk Ailelerinin Mutlu Günleri

Aykut Koç, hayatını Ayşe Türk ile birleştirdi.

 

Aykut ve Ayşe Koç çifti 23 Temmuz 2016 Cumartesi günü yapılan düğün ile evlendiler.

 

Sevim-Hasan Koç’un oğlu Aykut, Aynur-Faruk Türk’ün kızı Ayşe geçtiğimiz hafta sonu Çankırı merkez Kara Kardeşler Lale Düğün Salonunda yapılan muhteşem düğün ile dünya evine girdi.

 

Çiftlerimizin Anne-babaları Sevim-Hasan Koç ve Aynur-Faruk Türk düğün merasimine gelen konuklarla yakından ilgilenerek mutlu günlerini davetlileri ile paylaştılar.

 

22 Temmuz 2016 Cuma günü saat 19:00’da kız evinin etkinlikleriyle başlayan kına Şabanözü ilçesinde gerçekleşti. 22 Temmuz 2016 Cuma günü Cuma namazına müteakip damat evinde bayrak dikimi gerçekleşti. Aynı günü akşamı Deve yolunda bulunan ve koç ailesine ait bahçede (Yemekli) Başdonanma yapıldı. Davetliler gönüllerince eğlendiler.

 

Gelin Kızımızı Sağ Salim Şabanözü İlçesinden, Çankırı’ya Getirdik

 

23 Temmuz 2016 Cumartesi günü saat 16:00’da gelin alma (Gelin çıkartma) merasimi yapıldı.

 

Çiftlerin Nikâhını Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’in verdiği yetkilere dayanarak Belediye Başkanlığı Nikâh Memurumuz Kıydı

 

23 Temmuz 2016 Cumartesi günü saat 19:00’da Kara Kardeşler Lale Düğün Salonunda yapılan balo ile düğün töreni gece geç vakitlerde son buldu.

 

Düğün törenine katılım bir hayli yoğundu. Bu mutlu güne siyaset, spor, kurum, iş arkadaşları ve isimlerini ayrı ayrı yazamadığımız her iki ailenin muhterem davetlileri, dostları katıldı.

 

Engin bir denizin kıyısında, rüzgara yelken açmış iki kişiyiz diyen Ayşe ve Aykut çifti yapılan düğün ile sevindiler.

 

Birbirleri için çarpan iki kalple sımsıcak bir sevgi, kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren iki genç insan, Yuvalarının kendi kanatları ile uçmasından mutluluk duyan iki aile. Böyle bir mutluluk tablosuna dahil olmasını istedikleri dostlarını aralarında görmekten dolayı çok mutlu oldular. Ayşe-Aykut çifti yaşam boyu sürmesini diledikleri beraberliklerinde “Evet” derken aralarında gördükleri davetli konuklarıyla birlikte olmaktan mutluluk duydular.

 

Şehrimizde sevilip sayılan, Çankırı’mızın yerli ailelerinden olan Koç ailesinin düğünde bulunamayan davetliler ise telgrafları ile Koç ve Türk ailelerini desteklediler. Balo, takı merasimi, müzik-eğlence gibi etkinliklerin sergilendiği muhteşem düğünde eğlence geç vakitlere kadar devam etti. Çeşitli ikramların yapıldığı düğünde her iki aile konukları ile bire bir ilgilendiler.

 

Amaçları yuva kurmak ve gayeleri mutlu olmak olan çiftimiz Ayşe ve Aykut’a www.haberci18.com İnternet Medyası olarak ömür boyu mutluluklar dileriz. Koç ve Türk ailelerini kutlarız. Hayırlı uğurlu olsun. Bir yastıkta kocayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 13957 defa okunmuştur.

Etiketler :
METİN KOÇ / 03-08-2016 13:02:00

GÜZELDİR GÜZEL GÜNLERİ GÜZEL YAPAN MUTLULUKLAR. SEVGİDİR İNSANLARIN KALBİNDE YATAN AŞKLAR. SEVGİNİZ DAİM. MUTLULUĞUNUZ EBEDİ OLSUN.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Yaran Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI