Bugün...Memlekette Güzel İşler Oluyor (Özel Haber)
Tarih: 07-11-2018 07:51:50 + -


Hüseyin Boz Çankırı Belediye Başkanlığı görevine geldiğinden bugüne kadar, altı aylık kısa bir zaman içerisinde Çankırı’mıza yapmış olduğu güzel hizmetlere tek tek imza atıyor.


Memlekette Güzel İşler Oluyor (Özel Haber)

Atatürk yolunda ki Bisiklet ve Yürüyüş yolu projesi tamamlanarak halkın hizmetine sunulacak günü bekliyor. Açılışı haftalar önce gerçekleşmesi planlanan Bisiklet ve Yürüyüş yolu “Tunceli’de donarak şehit olan Mehmetçiklerimizin acısıyla Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz tarafından iptal edilmişti.”

 

Hüseyin Boz Çankırı Belediye Başkanlığı görevine geldiğinden bugüne kadar, altı aylık kısa bir zaman içerisinde Çankırı’mıza yapmış olduğu güzel hizmetlere tek tek imza atıyor. 

 

-Başkan Boz Arkadaşlarıyla Birlikte Projeler Üzerinde Çalışıyor-

 

Çankırı’da gözle görülür hizmetlerde bulunan Boz “Şehrimize hizmet etme fırsatı bulursak beş yılımızı dolu dolu ve çok verimli bir şekilde değerlendirmeye, şehrimize yakışan tüm hizmetleri yapmaya devam edeceğiz.” Dedi.

 

Şehrimiz insanlarına hizmet etmekten son derece mutluyum, gurur duyuyorum. Dövüşle, kavgayla, öteleştirmeyle işimizin olmayacağını ifade etmek istiyorum diyen Hüseyin Boz “Bütün şehirde yaşayan kardeşlerimiz bizim için eşittir ve aynıdır. Ve her vatandaşımız aynı şekilde eşit bir biçimde hizmeti her daim almalıdır. Biz Çankırı’nın öncelikli projeleri noktasında vatandaşlarımızla, kardeşlerimizle, insanlarımızla, esnaflarımızla istişare ederek götüreceğiz.

 

Boz “Ben bu altı aylık süre içerisinde vatandaşlarımızın her daim desteklerini ve güçlerini yanımda hissettim, kendilerine teşekkür ediyorum. Önümüzde bir süreç var, bu süreçle alakalı, her ne olursa olsun, her verilen karara saygı duyacağımız ve partimin emrinde ve hizmetimde olacağımı ifade etmek istiyorum.” Diyerek sözlerine son verdi.

 

Bizde emeği geçenleri kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

 

 

 

 
Bu haber 3056 defa okunmuştur.

Etiketler :
vatandaş / 08-11-2018 15:11:00

Ben çocuğumu buraya bisiklet bindirmeye göndermem, bisiklet yolu yanlış anlaşıldı galiba buarada maksat şehiriçi trafiği rahatlatmak için bisiklet yolları oluşturulu, şehrin dışına değil.

engin / 07-11-2018 13:00:00

yürüyüş yolunun kenarındaki duvarlar çökmeye başladı. yaptım oldu mantığı ile yapıldı en güzelide yolun genişlemesi oldu diğer taraflar masraf açacak demedi demeyin.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Belediye Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI