Bugün...MHP Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen "Devlet Bahçeli Beyin Ortaya Koyduğu 2023 Vizyonuna Yakışır ve Hazır Bir Çankırı’yı Hep Birlikte İnşa Edeceğiz" Dedi
Tarih: 13-03-2019 19:49:56 + -


Belediye Başkan Adayı Esen "Şehrimizin sorunlarının farkındayız. Bu sorunları nasıl çözeceğimizi ve şehrimizi layık olduğu seviyeye getirme konusundaki çalışmalarımızı, projelerimizi hazırladık." dedi.


MHP Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen

MHP Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen Mitingde Vatandaşlara Hitap Etti

 

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Çankırı Açık Hava Toplantısında konuşan Esen “Çankırı’mıza gönül vermiş, emek vermiş kıymetli hemşerilerim sizleri Allahın selamı ile selamlıyorum, Allahın Rahmeti, Mağfireti, bereketi üzerinize olsun.” Diyerek sözlerine başladı.

 

Esen konuşmasına şöyle devam etti:

 

Bizler farkındayız ki burada acımız bir, neşemiz bir, kaygımız bir velhasıl gönüllerimiz bir iken ayrışmanın ve ayrıştırmanın bir parçası olmayacağız. Birliğimiz ve dirliğimiz daim ve kaim olacaktır.

 

Bu şehir de doğmuş, bu şehirde yetişmiş ve bu topraklara sizlerle beraber alın terini dökmüş bir kardeşiniz, bir evladınız olarak sesleniyorum;

 

Yaren kültürü ile yoğrulmuş olan sizler;

 

Ayeti kerimede de buyrulduğu gibi işi ehline emanet edeceksiniz.

 

Buna inancım ve imanım tamdır.

 

Sizlerde şuna emin olun ki biz beytül mala şehrül emin olmaya geliyoruz.

 

Biz biliyor ve inanıyoruz ki Çankırı için artık değişim zamanı gelmiştir.

 

Mevcut yönetimin Emir Karatekin hazretlerinden miras olan bu güzel şehri yönetecek ne gücü, ne iradesi nede vizyonu kalmıştır.

 

Sizlerde Görüyorsunuz ki Çankırı’mızın 15 yılı tutulamayan sözler, gerçekleştirilemeyen taahhütlerle heba edilmiştir.

 

Altını çizerek ifade ediyorum madden ve manen yorulmuş mevcut yönetimin değişimi kaçınılmaz hale gelmiştir.

 

Bu değişim sizlerin destekleri ile gerçekleştiğinde; genç ve dinamik kadromuzla Sayın cumhur Başkanımız ve genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli beyin ortaya koyduğu 2023 vizyonuna yakışır ve hazır bir Çankırı’yı hep birlikte inşa edeceğiz.

 

Şehrimizin sorunlarının farkındayız. Bu sorunları nasıl çözeceğimizi ve şehrimizi layık olduğu seviyeye getirme konusundaki çalışmalarımızı, projelerimizi hazırladık.

 

Bizim belediyeciliğimizde hizmetler zamanında, hızlı, ekonomik ve özellikle adil bir şekilde sizlere sunulacak.

 

Aynı zamanda çevreye duyarlı, mimari estetiğe önem veren, tarihi ve kültürel mirasımızı koruyacak, üretken bir belediyecilik anlayışı hakim olacak.

 

Anlayışımızın temeli milliyetçilik, çalışkanlık, adalet, dürüstlük, çağdaşlık, kalkınmacılık, katılımcılık, rekabetçilik ve şeffaflık olacaktır.

 

Buradan açık yüreklilikle sizlere şu sözü veriyorum makyajcı, rantçı ve ihale talanına asla ama asla müsaade etmeyeceğim.

 

Bu duygu ve düşüncelerle sizlere peygamber efendimizin birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır sözünü hatırlatarak en kalbi duygularımla hepinizi ayrı ayrı selamlıyorum.

 

“Allaha Emanet Olun. Allah Yar ve Yardımcımız Olsun. Ne Mutlu Türküm” diyerek konuşmasını bitirdi.

 

 
Bu haber 2197 defa okunmuştur.

Etiketler :
Recep Gökmen / 14-03-2019 11:55:00

Bahçeliye rağmen 7-8 civarındaki oyum Hakkı Esen'indirFacebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI