Bugün...MHP Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen Projelerini Tanıttı
Tarih: 11-03-2019 01:17:11 Güncelleme: 11-03-2019 18:50:11 + -


Esen, MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş ismi ile 3 dönemdir dalga geçildiğini ve AKP’nin yeni dönem için de seçim beyannamesinde kullandığı Alparslan Türkeş Parkı için ayrı bir parantez açtı.


MHP Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen Projelerini Tanıttı

MHP Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen, projelerini Çankırı halkına anlattı.

 

İşte İsmail Hakkı Esen'in tanıtım projeleri.

 

Çankırı’yı Türkiye’nin en ucuz kenti haline getirmek. Hilal Bebek Projesi, Engelsiz yaşam merkezi, Panik Butonu projesi, Aşevi projesi, Evde Yaşlı Bakım projesi, Yaşlı Bakım Evleri projesi, Kimsesizler Evi projesi, Tıbbi Destek projesi, Evde Bakım projesi, Gıda Bankacılığı projesi, Hilal Kart projesi, Hasta Yakını projesi, Hasta Refakat Hizmetleri projesi, Hobi Evleri, Emekliler Konağı, Açık İnternet ve ADSL Hizmeti, Halk Ekmek projesi, Kent TV ve Kent Radyo Projesi, Tarihi Mekanlar Gezi projesi, Kreş projesi, Çocuk Şefkat Evleri projesi, Belediye Konservatuvarı projesi, İçme Suyuna 0/0 22 İndirim yapılacak, Cami ve Mescit projesi, Hayvan Bakımevi projesi, Türkçe İsimler projesi, Binicilik Alanı projesi, Futsal Sahası projesi, Go Kart ve Drif Alanı projesi, Kayak Kulübü Projesi, Kent Meydanı projesi, Gençlik Merkezi AQUA Park Yüzme Havuzu projesi, Tatlı Çay projesi, Taşmescit Rekreasyon projesi, Alparslan Türkeş Yaşam Kompleksi, Esentepe Göl Park projesi, Karatekin 1074 projesi, Galericiler Sitesi, Lojistik Merkezi, Karatekin Tuz Festivali, Mobil (Taşınabilir) Tribün, Kesintisiz Ulaşım projesi, Yeşil Kuşak projesi, Kuşhane ve Arastalar Restorasyonu, Güvercin Köyü projesi, İmaret Yürüyüş Yolu projesi, İmar Planı Revizyonu, Orta Anadolu Naturel Park projesi, Hayvan Pazarı projesi, Diğer projeler (Doğal Ürünler Pazarı, Burs Derneği, Semt Pazarı, Nikah Salonu, İzci Kampı, Hanımlar Lokali)     

 

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, projelerini Veli Erdem Karakülah ve Ozan Manas’ın sahne aldığı gecede kamuoyu ile paylaştı.

Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu'nda düzenlenen proje tanıtım toplantısı, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Programda konuşan İl Başkan Vekili Recep Çapar, yerel seçimleri kazanarak Çankırı’da oluşan sorunları tek tek çözmek istediklerini anlattı.

 

Bu Sefer Tamam, Çankırı İsmail Hakkı Esen Diyor!

 

Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akbaba da partisinin adayı olan İsmail Hakkı Esen’in ahlakı, dürüstlüğü ve hakkaniyeti ile tanındığına vurgu yaparken, Çankırı Belediyesi’nin işin ehline teslim edilmesi gerektiğinin altını çizgi.

 

MHP Genel Başkanı Başdanışmanı Ruhi Ersoy, Milliyetçi hareketin 50 yıldır siyasi tarihin içerisinde tarihi işler yaptığını söyledi.

 

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Ruhi Ersoy, “Çankırı’da AKP ve MHP adaylarının yarıştığını dile getirirken, “Burada oluşan eksikleri hiç çekinmeden söyleyeceğiz. Mesela diline doladıkları Alparslan Türkeş Parkı’nı 3 dönemdir yapmadıklarını söylememiz gerek. Şehrin ortasından geçen Tatlıçay’ın çehresini 15 yıldır yapamadıklarını anlatmamız gerek. Trafik ve sosyal alanları zaten hepiniz görüyorsunuz. Biz söylememiz gerekeni söylemekten asla ve asla geri durmayız” diye konuştu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen de projelerini katılımcılara anlattı.

 

Esen “Birlikte Kazanacağız” Dedi

 

Esen, projelerini seçim gezilerinde gelen talepler doğrultusunda oluşturduğunu ifade ederken, “Biz 13 yaşındaki çocuktan da, 80 yaşındaki teyzeden de proje önerileri aldık. Bu önerileri projeleştirip karşınıza çıktık” diye konuştu.

 

Alparslan Türkeş’e Ayrı Bir Parantez Açtı

 

Esen, MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş ismi ile 3 dönemdir dalga geçildiğini ve AKP’nin yeni dönem için de seçim beyannamesinde kullandığı Alparslan Türkeş Parkı için ayrı bir parantez açtı. Esen, Hıdırlık Mevkii’ne oluşturacakları ve içerisinde kültür merkezi, kır düğün salonu ile restoran ve kafeteryaların bulunacağı Alparslan Türkeş Yaşam Kompleksi için “Bu bizim mega projemiz, göreve gelir gelmez bu projeyi hayata geçireceğiz ve Başbuğumuzun adını Çankırı’mızın en gösterişli yerinde yaşatacağız” dedi.

 

Proje sunumunun ardından Veli Erdem Karakülah ve Ozan Manas sahne aldı. Hınca hınç dolu olan salonda bulunan vatandaşlar sanatcılara eşlik ederek sevgi gösterilerinde bulundular. Program amacına ulaşarak son buldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 3632 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI