Bugün...MHP Çankırı Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen “Biz Daha İyisini, Güzelini, Yenisini Yapacağız Diyerek Göreve Talip Olduk” Dedi
Tarih: 03-12-2018 10:11:25 + -


“Belediyeyi almak boynumuzun borcu” diyen MHP İl Başkanı Hidayet Çelik, İnşallah belediyeyi alacağız” dedi.


MHP Çankırı Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen “Biz Daha İyisini, Güzelini, Yenisini Yapacağız Diyerek Göreve Talip Olduk” Dedi

İsmail Hakkı Esen’in adaylığının genel merkez tarafından açıklanması sonrasında Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı İl Başkanlığı bir basın toplantısı gerçekleştirdi.

 

MHP İl Başkanı Hidayet Çelik, merkez ilçe başkanı Bahadır Akbaba, Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanı Yasin Demir ve aday adayları ile partililerin katıldığı toplantıda, Çankırı Belediye Başkanlığının alınacağı dile getirildi.

 

“Belediyeyi almak boynumuzun borcu” diyen MHP İl Başkanı Hidayet Çelik, “Biz daha iyisini yapacağız diyerek talip olduk. İnşallah belediyeyi alacağız” dedi.

 

31 Mart Yerel Seçimleri hakkında Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli Adayları açıkladı.

 

Açıklanan adaylar arasında Milliyetçi Hareket Partisi’nden Çankırı Belediye Başkanlığına aday olarak İsmail Hakkı Esen aday olarak gösterildi.

 

MHP İl Başkanlığı’nda yapılan açıklamada Çankırı İl Başkanı Hidayet Çelik, “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerine: Milliyetçi Hareket Partisi tüm il ve ilçe teşkilatları olarak dikkatli, titiz ve ciddi bir çalışma ile hazırlanmaktayız. Bütün ilçe ve beldelerimizde gerekli çalışmalar teşkilat yöneticisi ve camiamız mensupları tarafından özenle yürütülmektedir. Zaman içerisinde Adaylarını Belirleyeceğimiz diğer ilçe teşkilatlarımızı da sizler aracılığı ile en kısa sürede kamuoyu ile paylaşacağız.” dedi.

 

İl Başkanı Çelik, “Merkez ilçe belediye başkan adayı ile Ilgaz ilçemiz belediye başkan adaylığı için genel merkezimizin yaptığı geniş değerlendirmeler sonucunda genel başkanımız Sayın Devlet Bahçelinin takdirleri ile adaylarımız belirlenmiş ve bugün itibari ile kamuoyuna açıklanmıştır.

 

Ilgaz ilçemizde mevcut belediye başkanımız Arif Çayır, Merkez ilçemizde belediye meclis grup başkan vekilimiz İsmail Hakkı Esen önümüzdeki seçimlerde partimizin adayları olmuşlardır. Kendilerini tebrik ediyor, yapacakları çalışmalarda başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

 

İl Başkanı Çelik konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Milliyetçi hareket partisinde her insanımız kıymetli olduğu gibi müracaatta bulunan her aday adayımızda aynı değerde aynı kıymettedir. Önümüzdeki süreçte bütün aday adayı arkadaşlarımız ve camiamız mensupları ile birlikte tek bilek tek yürek olarak sahada olacak belediye başkanlıklarını kazanmak için aynı coşku aynı azim ve kararlılıkla sahada olacağız, bu sorumluluk duygusu ve ülkücülüğün gerektirdiği dava adamlığı şuuru ile yapacağımız çalışmalarda arkadaşlarımıza ve teşkilat mensuplarımıza başarılar diliyorum.”

 

Konuya ilişkin MHP Çankırı Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen, “Başta Genel Başkanımızın, teşkilatımızın, Genel Merkez Yöneticimiz Sadi Bey’i, hepsine bana bu görevi layık gördükleri için teşekkür ediyorum. 4 tane daha aday adayı arkadaşımız vardı. Hepsi birbirlerinden değerli görevlerini layıkıyla yapacak kişilerdir. Bugüne kadar çok emeği geçmiştir Çankırı Belediyesi’nin değerli başkanları biz daha iyisini yapacağız, daha güzelini yapacağız, daha yenisini yapacağız diyerek göreve talip olduk. Milliyetçi Hareket Partisi her dönemde ülke genelinde ve Çankırı’da hep zorlukların meşakkatli işlere talip olmuştur. Türkiye’de önünde set gibi durmuştur beka problemi olduğu zaman. Çankırı’da da Allah nasip ederse çok daha iyi işler yapacağız. Peygamber efendimizin dediği gibi ‘insanların en hayırlısı insanlara en faydalı olanıdır’ bu düsturla yola çıkıyoruz Allah herkesin yardımcısı olsun.” ifadelerini kaydetti.

 

 
Bu haber 3103 defa okunmuştur.

Etiketler :
Köktürk / 08-12-2018 06:54:00

Mhp mevcut belediyelerini alacaktır belki 2 ilçe belediyesi daha eklenir lakin Çankırı belediyesi Ak Partide olur yine . %55-60 arası oyla Ak Parti. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Mhp Çankırıda 20-25 bandını aşamaz.

Bahçelide biliyor / 06-12-2018 17:15:00

Çankırı da milliyetçiliğin kalmadığını Bahçeli taa saraydan gördü de Çankırılılar bi göremedi.

/ 06-12-2018 16:06:00

SAYIN İSMAİL HAKKI ESEN EĞER BİRAZCIK MİLLİYETCİLİK İÇ GÜDÜSÜ TAŞIYORSAN HEMEN İSTİFA ET KOCA BİR DÖNEMİ HEBA ETME ASLAN GİBİ METİN MEMİŞ-E GÖREV TEVDİ EDİLSİN SONUÇ GARANTİ OLSUN GEL GARDAŞIN SÖZÜNÜ DİNLE SORA PİŞMAN OLMA.

çankırılı / 04-12-2018 23:56:00

Metin Memiş aday olsaydı kazanır diye korkmuşlar.

misafir / 04-12-2018 23:49:00

Hangi kamuoyu hangi araştırma neticesinde İsmail Hakkı Esen Belediye Başkan adayı oldu? Haberi olan varmı Çankırı da. Yok, o zaman bizdende Mhp ye oy yok, Yazıklar olsun MHP yi yine ŞAHLANDIRAMAYACAKSINIZ ..

misafir / 04-12-2018 23:31:00

Metin Memiş Mhp Belediye Başkan adayı olarak on numara bir adaydı. Ankara da Devlet Bahçeli Mahsur Yavaşı yedi Çankırı da da Metin Memiş'i yemiştir. Böyleliklede her seçimde MHP yi yemiş bitirmiştir AKP ye hizmet etmektedir, yazıklar olsunnn.

kemal / 04-12-2018 13:21:00

Yuh size yuhhh. Devlet Bahçeli resmen Akp liyim demiş ve partisini Akp ye teslim etmiştir. Bu il ve ilçe yönetimide garibim koltuk sevdaları yüzünden kafasını eymekten baska çaresi kalmayıp Hakkı Eseni Çıkarmıstır.

Vatandaş / 03-12-2018 17:27:00

Mhp yanlış aday çıkarmıştır şimdi metin memiş zammı idi yanlış olmuş Akp adayına şimdiden başarılar dilerim benim tecrübem böyle diyor.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI