Bugün...MHP Çankırı İl Başkanlığı Hidayet Çelik İl Başkanlığı Görevinden İstifa Etti
Tarih: 07-02-2019 18:18:13 + -


Çelik "İl Başkanlığının Yönetim Kurulu Kararı ile ve Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin takdirleri ile İl Başkan Yardımcımız Hasan Çakır Çankırı İl Başkanlığına atanmıştır." dedi.


MHP Çankırı İl Başkanlığı Hidayet Çelik İl Başkanlığı Görevinden İstifa Etti

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Çankırı İl Başkanı Hidayet Çelik, İl Genel Meclis üyeliğine aday olmasından dolayı görevinden istifa etti.

 

Çelik'ten boşalan göreve MHP Genel Merkezi tarafından Hasan Çakır atandı.

 

Hidayet Çelik açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

 

12.07.2016 tarihinden itibaren Çankırı Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı görevimi yapmış bulunmaktayım.

 

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Çankırı Merkez İl Genel Meclisi aday adayı olduğumdan Çankırı Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığından istifa ettim.

 

İl Başkanlığının Yönetim Kurulu Kararı ile ve Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin takdirleri ile İl Başkan Yardımcımız Hasan Çakır Çankırı İl Başkanlığına atanmıştır.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı il başkanlığım süresince bana desteklerini esirgemeyen bilge liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Genel Başkanıma, Genel Merkez yöneticilerimize, İl Yönetim kurulu üyelerimize, Merkez ilçe ve İlçe Başkanları ve üyelerin, Kadın Kolları Başkan ve yönetimine, Çankırı Ülkü Ocakları il ve ilçe Başkan yönetimine, Çankırı’mızın tüm kamu yöneticilerine, tüm sivil toplum kuruluşlarına, Milliyetçi Hareket Partisi tüm üyelerine, Necip Çankırılı hemşerilerime desteklerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür eder, saygı ve sevgilerimi sunarım.

 

Ayrıca Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin takdirleri ile yeni göreve atanan değerli dava arkadaşım Hasan Çakır Başkana bu ulvi görevinde başarılar diler, her daim yanında olduğumu bir borç bilirim.

 

Hidayet Çelik

 

 
Bu haber 2787 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI