Bugün...MHP’li Esen Kadınlar Günü’nde Şehit ve Gazi Yakınları ile Buluştu
Tarih: 09-03-2019 12:17:39 + -


Kahraman şehitlerimizin bizlere 2 emanet bıraktığını dile getiren MHP’li Esen, “Şehit ve gazilerimizin bizlere iki emaneti var; birisi vatanımız, diğeri ise sizlersiniz." dedi.


MHP’li Esen Kadınlar Günü’nde Şehit ve Gazi Yakınları ile Buluştu

İsmail Hakkı Esen “Ben de sizlerin bir evladıyım”

 

MHP Çankırı Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde şehit ve gazi aileleri ile bir araya geldi.

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik eden Esen, böyle bir günde şehit aileleriyle birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Şehit ve gazi yakınlarıyla uzun uzun sohbet eden Esen, “Ben de sizin bir evladınızım. Biz de kahraman şehitlerimiz ve gazilerimiz gibi vatan söz konusu olduğunda canını feda etmekten hiçbir zaman kaçınmayız. Burası yarenler şehri, kahramanlar diyarı. Siz değerli büyüklerime canını vatan için feda eden evlatlar yetiştirdikleri için şahsım ve milletim adına şükranlarımı sunarım”dedi.

 

Kahraman şehitlerimizin bizlere 2 emanet bıraktığını dile getiren MHP’li Esen, “Şehit ve gazilerimizin bizlere iki emaneti var; birisi vatanımız, diğeri ise sizlersiniz. Şunun özellikle altını çizmek isterim ki şehit ve gazilerimiz yalnızca bir aileye sahip değil, sizlerin 82 milyon üyesi olan bir aileniz var. Ben de ailenin bir ferdi, sizlerin evladıyım. Emir ve isteklerinize gece gündüz hazırım. Biz büyük bir aileyiz" ifadelerini kullandı.

 

Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Yüksel Teke de böylesi bir günde şehit ve gazi yakınlarına kendilerini özel hissettirdiği için MHP Çankırı Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen’e teşekkür etti.

 

 

 

 

 
Bu haber 1540 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI