Bugun...Mide Fıtığı Ve Laparoskopik Mide Fıtığı Ameliyatı Başarı İle Gerçekleştirildi..
Tarih: 12-09-2017 10:30:22 + -


Çankırı Özel Karatekin Hastanesi her geçen gün daha ileri gitmekte ve bölgede adından söz ettirmektedir.


Mide Fıtığı Ve Laparoskopik Mide Fıtığı Ameliyatı Başarı İle Gerçekleştirildi..

Sağlık alanında birçok teşhis ve tedavi ile yine hemen her türlü tetkik için artık il dışına gitmeye gerek kalmadan büyük oranda ilimizde yapılabilmektedir. Çankırı Özel Karatekin Hastanesi her geçen gün daha ileri gitmekte ve bölgede adından söz ettirmektedir.

 

Çankırı Özel Karatekin Hastanesi Genel Cerrahi Hekimi Op. Dr. Muhammed Şaban Yılmaz daha önce mide fıtığı onarımını kapalı yöntemle (Laparoskopik Nissen Fundoplikasyon) yaparak Çankırı’da bir ilke imza atmıştı.

 

İstanbul'da Mide Fıtığı (Hiatal Herni) tanısı konulan, reflü şikayetleri (ağza acı su ve gıda artıkları gelmesi, ses kısıklığı, mide ve göğüs bölgesinde yanma şikayetleri vb) olan Güllü U. İsimli hasta Çankırı Özel Karatekin Hastanesi'nde mide fıtığı ameliyatlarının başarılı bir şekilde yapıldığını öğrenmesi üzerine bu ameliyatı Çankırı’da olmaya karar verdi. Genel Cerrahi Hekimi Muhammed Şaban Yılmaz tarafından opere (Laparoskopik Nissen Fundoplikasyon) edildi.

 

Operasyon sonrası kontrollerinde eski şikayetlerinin kaybolduğunu belirten hasta Güllü U. önce Allah'a sonra Çankırı Özel Karatekin Hastanesi'nde görev yapan hekimlere tüm yönetim kadrosuna, tüm personele şükranlarını belirtti.

 

Bu başarıların artarak devam etmesi dileklerimizle Çankırı Özel Karatekin Hastanesi yetkililerine ve Branş Uzmanı Op. Dr. Muhammed Şaban Yılmaz’a teşekkür ediyoruz.

 
Bu haber 3848 defa okunmuştur.

Etiketler :
kerim uslu / 12-09-2017 14:47:00

başta doktorumuz muhammet yılmaz yardmcı doktor murat beye karatekin hastane personeline ilgi ve alakalarına çok çok teşekkür ederim bir ay içinde iki defa amaliyat çok başarlı geçti ellerine salık ist da baya zaman harcaık çare çankırı çare kaatekin iyiki varsınız çok çok teşekkür ederimFACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Sağlık Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI