Bugun...Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Teşkilatı Milletvekili Aday Adaylarını Açıkladı
Tarih: 08-05-2018 11:43:50 Güncelleme: 08-05-2018 12:10:50 + -


Çankırı MHP Milletvekili Aday Adayları: Kadir Şekerci, İbrahim Doğu, Hüdaverdi Kul, Bekir Özden Yüzbaşıoğlu, Pelin Yılık, İsmail Kadri Onat isimleri aday adayı olarak açıklandı.


Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Teşkilatı Milletvekili Aday Adaylarını Açıkladı

İl Başkanı Hidayet Çelik:  “MHP her zamankinden daha güçlüdür” dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Teşkilatı, Çankırı’dan aday adaylığı başvurusunda bulunan isimlerle istişare toplantısında bir araya geldi.

 

İl, ilçe ve kadın kolları başkanlarının hazır bulunduğu toplantıda aday adaylarına sırasıyla söz hakkı veren İl Başkanı Hidayet Çelik, seçim kampanyasına yönelik değerlendirmelerde bulundu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi’nin her zamankinden daha güçlü bir şekilde seçime girdiğini aktaran Çelik, “Şu anda bize başvuru yapan 6 aday adayımızın hepsi birbirinden değerli ve kıymetlidir. Hepsi milletvekilliği yapabilecek donanıma sahip olan arkadaşlarımızdır. Milliyetçi – Ülkücü Camia için siyaset kelimesi hizmetin eş anlamlısıdır. Hizmet etmek için bu göreve talip olan 6 kardeşimize üstün başarı ve kolaylıklar dilerken, bu birlik beraberliğimizi aday sonuçları açıklandığında görmek istediğimi özellikle belirtiyorum. Unutmayınız ki, bizler sadece bir siyasi kuruluşun üyeleri değil, aynı zamanda kutlu bir davanın da takipçileriyiz. Davamızı bir adım ileriye götürebilmek için süreç boyunca hep birlikte çalışacağız ve davamızı başarıya ulaştıracağız. Türk milletinin güven kaynağı ve teminatı olan Milliyetçi Hareket Partisi, her zamankinden daha güçlüdür ve dimdik ayaktadır” dedi.

 

Çelik, Milliyetçi Hareket Partisi’nin tek amacının Türkiye’nin bekasına katkı vermek olduğunu anlattı.

 

Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akbaba da seçim çalışmalarının devam ettiğini ifade ederek, partiye teveccühün her geçen gün arttığını kaydetti.

 

Seçime yönelik çalışma ve stratejilerin görüşüldüğü toplantı birlik beraberlik mesajları ile sona erdi.

 

Toplantıda teşkilatlara MYK Üyesi Yusuf Naci Bayındır ile Çankırı Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Demir eşlik etti.

 

İşte Çankırı MHP Milletvekili Aday Adayları:

 

Kadir Şekerci, İbrahim Doğu, Hüdaverdi Kul, Bekir Özden Yüzbaşıoğlu, Pelin Yılık, İsmail Kadri Onat

 

 

 
Bu haber 4665 defa okunmuştur.

Etiketler :
turan / 11-05-2018 18:17:00

eski mevcut adaylara bakıldığında ak parti mhp hep aynı değişmeyen partisel yüzler adayları araştırdığımda dr.hüdaverdi kul farklı bi aday geldi internetten araştırmamda başarılı bir bürokrat evde sağlık hizmetinde öncü olmuş başarı sağlamış ve görev yaptığı yerde halkın hep sevdiği olmuş bir kişi hakkında çıkan haberler beni çok olumlu yönlendirdi ayrıca Mhp sini tebrik ediyorum başarılar diliyorum

Mehmet d / 11-05-2018 15:01:00

Dr.Hüdaverdi Kul 10 numara bir tercih olmuş başarılar dilerim

Ülkü / 11-05-2018 00:56:00

Sağlık bakanlığindaki çalışmalardan ismini çok sık duyduğumuz Dr. Hüverdi Kul beye başarılar iyi bir tercih çankırımız için

Dr. Burcu / 08-05-2018 18:13:00

Çankırımız için hayırlı olsun inşaAllah. Daha önceki başarıları ve çalışmaları ile gurur duyduğumuz Sayın Dr. Hüdaverdi KUL beyi adaylar arasında görmekten büyük mutluluk ve onur duyduk.

Arif / 08-05-2018 17:50:00

Dr.Hüdaverdi Bey gercekte saşırttınız bizi Mhp için cok kuvvetli bir tercih inş Çankırı'nın yeni yüzü olursunuz çok mutlu olduk.

Asena / 08-05-2018 17:47:00

Hüdaverdi beyi tebrik ediyorum sağlikta çözdügü sorunları inş Çankırı'da da çözebilecek bir dinamik kişi Çankırımıza hayırlı olsun.

melih / 08-05-2018 16:58:00

Boşuna aday çıkarmıs mhp :))

Oğuz Han / 08-05-2018 15:58:00

Ülkenin mevcut durumu dikkate alındığında türlü çıkar çevrelerinin yaptığı gibi hemen saf değiştirmeyip ülkücü camiadan kopmayan tüm adaylar elbet çok değerli. Ancak Hüdaverdi beyin hem sağlık bakanlığında daire başkanlığı zamanındaki hem de İstanbul’daki hizmetlerinden tanır, şehrimize ve ülkümüze hizmetlerine şahitlik ederiz. İnşallah vekillik zamanındaki hizmetlerine de şahitlik etmek isteriz. Ülkemiz ve ülkücü camia için en hayırlı sonuç olur inşallah.

ilgazi / 08-05-2018 14:19:00

Birbirinden değerli adaylar arasında ilçemizin evladı Hüdaverdi Kul doktorumuzu görmek bizleri heyecanlandırdı. İnşallah bu seçim ülkücüler kazanacak, Çankırı kazanacak...FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI