Bugun...MKE Genel Müdürü, Ticaret Borsası Başkanı Ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Olmak İsteyen Azime Beyza Soyaslan'dan Sayın Vali Mesut Köse’ye Ziyaret
Tarih: 30-10-2016 14:09:17 + -


Sayın Valimiz Mesut Köse ziyaretten duyduğu memnuniyetleri dile getirerek, ziyarette bulunan yetkili ve öğrenci kızımıza çalışmalarında başarılar diledi.


MKE Genel Müdürü, Ticaret Borsası Başkanı Ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Olmak İsteyen Azime Beyza Soyaslan'dan Sayın Vali Mesut Köse’ye Ziyaret

MKE Genel Müdürü Ahmet Taşkın Sayın Valimiz Mesut Köse’yi Ziyaret Etti

 

MKE Genel Müdürü Ahmet Taşkın 26 Ekim 2016 Salı günü Sayın Valimiz Mesut Köse’yi makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette Ahmet Taşkın’a, MKE Genel Müdür Yardımcıları Akif Akgül, İlhan Akdeniz ve Çankırı MKE Müdürü Aziz Uğur eşlik etti.

 

Sayın Valimiz Mesut Köse ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

Ticaret Borsası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Sayın Valimize Ziyaret

 

Çankırı Ticaret Borsası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri 25 Ekim 2016 Salı günü Sayın Valimiz Mesut Köse’yi Makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette Çankırı Ticaret Borsası Başkanlık görevine yeni seçilen Sadullah Erdem, Başkan Yardımcıları Tayfun Güven ile Şükrü Doğan, Yönetim Kurulu Üyesi Hayati Baş ve Genel Sekreter Özlem Koca hazır bulundu.

 

Sayın Valimiz Mesut Köse ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sadullah Erdem’e ve Yönetim Kuruluna yeni görevlerinde başarılar diledi.

 

Vali Olmak İsteyen Azime Beyza Soyaslan Sayın Valimiz Mesut Köse’yi Ziyaret Etti

 

En büyük hayali Vali olmak olan Mehmetçik İlkokulu öğrencisi Azime Beyza Soyaslan 24 Ekim 2016 Pazartesi günü Sayın Valimiz Mesut Köse’yi Makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette Öğrencimiz Azime Beyza Soyaslan’a Öğrencimizin Velileri Murat Soyaslan ile Nurcan Soyaslan eşlik etti.

 

Kendilerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Sayın Valimiz Mesut Köse, Öğrencimizin hayallerine kavuşması temennisinde bulundu.

 

Hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından ziyaret sona erdi.

 

 

 

 

 
Bu haber 2233 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI