Bugun...MKE Ve MKE Lojmanları Sakinlerinin İsteklerine Çankırı Belediye Başkanlığından Açıklama Geldi
Tarih: 02-10-2017 14:10:33 Güncelleme: 02-10-2017 14:33:33 + -


Çankırı Belediyesi Meclis Kararı ile belirlenerek ve ihale yöntemi ile kiraya verilen şehir içi toplu taşıma hatlarının 4 Mart 2015 tarihli noter tescilli sözleşmeye göre ve İl Trafik Komisyon Başkanlığının 10.01.2017 tarih ve 2017/01 sayılı kararı ile Cezaevi MKE Kurumu istikametinden geçen yolun, güvenlik nedeni ile ulaşıma kapatılması sebebi ile...devamını okuyunuz.


MKE Ve MKE Lojmanları Sakinlerinin İsteklerine Çankırı Belediye Başkanlığından Açıklama Geldi

Açıklama Geldi

 

Yapılan Yanlışlık Herkesi Rahatsız Etti Ama; Durum Güvenlik Açısından Ciddi!

 

İl Trafik Komisyon Başkanlığının 10.01.2017 tarih ve 2017/01 sayılı kararı ile Cezaevi MKE Kurumu istikametinden geçen yolun, güvenlik nedeni ile ulaşıma kapatılması sebebi ile Makine Kimya Kurumunun Silah Fabrikası Lojmanlarına otobüs/dolmuş hattı konulmadığı bilgileri açıklandı.

 

MKE ve MKE lojmanları sakinleri ulaşım konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyoruz diye haber merkezimizi ziyaret ederek MKE sakinleri seslerinin duyurulmasını ve sıkıntıdan kurtarılmalarını istiyorlardı.

 

Duyarlı gazetecilik ve habercilik anlayışınıza güvenerek konuyu sizle paylaşalım istedik. Çankırı ve insanları için genel olarak çok güzel sorunlara değiniyorsunuz. Bu konuda da biz mağdurların sesini İnşallah duyurursunuz imzalı belgeyi masa üzerimizde değerlendirerek sıkıntıyı paylaşmıştık.

 

Sonuçta Her İki Taraf İçinde Allah Rızasıyla Hakemlik Görevimizi Yaptığımıza İnanıyoruz

 

Herkesin memleketi ileri giderken, canım Çankırı tüm hizmetlerden mahrum edilmeye çalışılıyor. MKE çalışanları ve oradaki sakinlere tam destek olmak, konuyu masaya yatırmak hem mağdur durumda olan vatandaşları, hemde kamuoyunu memnun etmiş, uygulamada kasıt, sıkıntı olup olmadığını araştırarak cevap beklemeye koyulmuştuk.

 

Gereken Açıklama 02.10.2017 Pazartesi Günü Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Öztürk’den Resmi Olarak Geldi!

 

Helal Size Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Öztürk…..Cevap verebilmekte erdemliktir.

 

Yinede Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Öztürk’ün bu yaşanan eziyete bir çözüm bulacağına inanıyoruz. Konu hakkında haberimize cevap veren Çankırı Belediyemize de teşekkür ederiz.

 

İşte Resmi Açıklama

 

28.09.2017 tarihinde “Elinizi Vicdanınıza Koyun Ve Konuşun “Yanlış Uygulamalarınızdan Gurur Duyuyor musunuz?” (Özel Haber)”başlığı ile http://www.haberci18.com  internet sitenizde yapmış olduğunuz habere açıklama yapma gereği hâsıl olmuştur.

 

Çankırı Belediyesi Meclis Kararı ile belirlenerek ve ihale yöntemi ile kiraya verilen şehir içi toplu taşıma hatlarının 4 Mart 2015 tarihli noter tescilli sözleşmeye göre ve İl Trafik Komisyon Başkanlığının 10.01.2017 tarih ve 2017/01 sayılı kararı ile Cezaevi MKE Kurumu istikametinden geçen yolun, güvenlik nedeni ile ulaşıma kapatılması sebebi ile Makine Kimya Kurumunun Silah Fabrikası Lojmanlarına otobüs-dolmuş hattı konulmamıştır. Ayrıca; haberinizde iddia edildiği üzere söz konusu Silah Fabrikası Lojmanlarına, Meclis kararı ile ihaleye bağlı sözleşme uyarınca, hat konulmamış olup kullanılan hat MKE önünden geçmekte idi.  Dolayısı ile şu an mevcut güzergâh, Tuzlu Bağları ve TOKİ İnaç köy istikametinde ilerlemektedir.

 

Hasan Öztürk=>Belediye Başkan Yardımcısı

 

Not: Aşağıdaki yorumlu açıklamalarımızın Belediye Başakanlığının gönderdiği açıklama ve haber bilgileri ile hiç bir alakası yoktur. Sayfamızda yaptığımız haberlerimizden rahatsız olan bazı kendini bilmez klavye delikanlılarına hitabendir.

 

Klavye Delikanlılığı Yapmayı Bırakında Çankırı’ya, Çankırılıya Faydalı Bir Şeyler Yaptıttıralım!!!

 

Çankırı, Çankırılı, vatan, millet sevdalısı www.haberci18.com İnternet Medya sahibi (Admin) Mustafa Çelik yaptığı yazılı açıklamada, uzun yıllardan beri Çankırı ve Çankırılı hemşehrilerine güzel hizmetler verebilmek için çalıştığını belirtti.

 

Kanunun, Adaletin Kestiği Parmak Acımaz!

 

Klavye Delikanlıları Sizleri Son Kez Uyarıyoruz

 

Şahsımızı seversiniz, sevmezsiniz. Tabiî ki biz nasıl ekleştiriyorsak kamuoyu da bizi eleştirecek gönül koymayız. Haber kutsal, yorum hürdür. Ama; öyle tehdit, kötü söz, küfür, belden aşağı vurma vb gibi ifadeleri kullanalar her kim olursa olsun küçük dilini yuttuttururuz…

 

"Uzun yıllardan beri bir gazeteci olarak Çankırı’ya ve Çankırılı hemşehrilerime en güzel hizmetleri verebilmek için çalıştım. Yaptığım hizmetler ortadadır. Ne yazık ki, biz Çankırı'ya ve Çankırılılara hizmet etmek için gece gündüz çalışırken, birileri de beni ve benim üzerimden gönül verdiğim haber sitemi yıpratmak için her türlü yalan, dedikodu ve iftiraları üretmekle, şahsımızı tehdit etmekle meşgul oldular.

 

Şahsım ve haber sitemle ilgili yürütülen bu çirkin kampanyanın Çankırı ve kutsal davamıza daha fazla zarar vermemesi için, büyük bir heyecan ve istekle yürütmekte olduğum gazetecilik mesleğime son sürat devam ediyorum. Bilinmesini isterim ki; şahsıma, aileme, Çankırı’mıza ve davamıza zarar veren bu çirkin iftira ve karalama kampanyalarını yürütenlerle hem hukuk önünde, hem de mahşer gününde hesaplaşacağım.

 

Yine bilinmesini isterim ki, bu günden sonra canımdan aziz bildiğim ve gönülden bağlı olduğum yüce davama ve gazetecilik mesleğime bağlılığım hangi düzeyde olursa olsun, her zamankinden daha üst seviyede artarak devam edecektir. Saygılarımla.
Bu haber 4174 defa okunmuştur.

Etiketler :
ahmet yetiş / 04-10-2017 08:38:00

Ben o yoldan 3-4yıl önce yolun virajda kazanın olduğunu gördüm.

Seçkin karaşahin / 03-10-2017 08:43:00

Senin yapmış olduğun haberciliği takdir ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

burhan çalışkan / 02-10-2017 15:55:00

Degerli kardeşim mustafa yapmış oldugun çankırının acı gerçeklerinive dogru haberlerini cesurca yazdıgın için bir çankırılı olarak seni takdir ediyorum fakat çankırıda dogruları konuşursan muhalefet veyada bizden degilsin derler çünkü şakşakçıların işine gelmez ama kimse unutmamalıdırki bu topragın altında ayırım yok dogru ve dürüst olanlar her zaman hakkını alacaktır allah kimseyi dogru yoldan ayırmasın.

kemal engin / 02-10-2017 14:42:00

Aylardır belediye teşkilatının mke ve lojmanlarına çöp alma hizmetinden başka bir etkinliği kalmamıştır oy istemeye gelirken 2 günde bir gelen belediye ve uzantıları her ne hikmetse mke tarafında böyle skandal bir durum varken hiç bir şey yokmuş gibi davranmalarını hayretle izliyor ve yeni seçim döneminde buraya hangi yüzle oy almaya geleceklerini merakla beklemekteyiz..FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Genel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI