Bugun...Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri Uyuşturucu Veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapanlara Geçit Vermiyor
Tarih: 23-08-2017 18:36:08 + -


Emniyet Müdürlüğümüzce her türlü suçla mücadele ve suça karışan şahısları yakalayarak adalete teslim etme bilinci ile sahip olduğumuz görev ve hizmet anlayışımız en yüksek istek ve azimle devam edecektir.


Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri Uyuşturucu Veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapanlara Geçit Vermiyor

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Basın Bülteni

 

Emniyet Müdürlüğümüzce yapılan faaliyetlerin kamuoyuna açıklanmasına yönelik olarak hazırlanan “Basın Bülteni”ni kamuoyu ile paylaşmaya devam ediyoruz.

 

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz ekiplerince, İlimiz genelinde yapılan çalışmalarda;

 

1-16.08.2017 günü ilimizde yapılan istihbarı çalışmalar neticesinde yapılan operasyon sonucu R.A. ve M.F. A. isimli şahıslar yakalanmış, yapılan üst aramalarında 6,95 gr Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilerek hakkında yasal işlem başlatılmıştır.

 

Aynı gün yapılan operasyon sonucunda V.C. isimli şahıs yakalanmış, yapılan üst aramasında 1,13 gr Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilerek hakkında yasal işlem başlatılmıştır.

 

2- 17.08.2017 günü İlimiz Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan operasyon sonucunda M.C.Ç., Ö.D., T.K., C.N. ve M.M.Y. isimli şahıslar yakalanmışyapılan üst aramalarında 32 gr esrar maddesi, 3 adet sentetik uyuşturucu hap, suçtan elde edilen 111,00 TL para ele geçirilmiştir. M.C. Ç. isimli şahsın ikametinde yapılan aramada 1 adet uyuşturucu ve uyarıcı madde içiminde kullanılan aparat ele geçirilmiş olup, şüpheli şahıslar 18.08.2017 günü adli mercilere mevcutlu olarak sevk edilmişlerdir. Ö.D., T.K., C.N. isimli şahıslar Cumhuriyet Başsavcılığınca alınan ifadelerine müteakip serbest kalmışlar, M.C.Ç., VE M.M.Y. isimli şüpheli şahıslar çıkarıldıkları mahkemece Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama suçundan tutuklanarak ilimiz E Tipi Kapalı Cezaevine teslim edilmişlerdir.

 

Emniyet Müdürlüğümüzce her türlü suçla mücadele ve suça karışan şahısları yakalayarak adalete teslim etme bilinci ile sahip olduğumuz görev ve hizmet anlayışımız en yüksek istek ve azimle devam edecektir.

 

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

 

 

 

 
Bu haber 1556 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Asayiş-Emniyet Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI