Bugun...Nikâh Törenlerine Beşiktaş Formaları İle Gelerek Çankırı’da Bir İlke İmza Attılar
Tarih: 30-04-2018 22:00:00 + -


Genç öğretmen Merve Doğan Arpacı’da “Beşiktaş’ı da eşimi de çok seviyorum. Nikahımıza Beşiktaş formaları ile gelmek ortak kararımızdı.


Nikâh Törenlerine Beşiktaş Formaları İle Gelerek Çankırı’da Bir İlke İmza Attılar

Bir Ömür Bonservisini Aldı

 

Bingöl’de Uzman Çavuş olarak görev yapan hemşerimiz Ferat Arpacı ve öğretmen Merve Doğan Çankırı Belediyesinde gerçekleştirilen nikâh törenlerine Beşiktaş formaları ile gelerek herkesi şaşırttılar.

 

Koyu Beşiktaş taraftarı olan genç çift herkesin en önemli günümüz diyerek pahalı ve şık elbiselerle geldikleri nikâh törenine sırtlarında birbirlerinin isimlerinin yazılı olduğu ve Beşiktaş kulübünün kuruluş yıldönümü belirten 19 ve 03 numaralı formaları ile gelerek Çankırı’da bir ilke imza attılar.

 

Güneydoğuda zorlu şartlar altında görev yaparken nikâh için bir hafta izin aldığını ve nikâh sonrası görev yerine döneceğini belirten Uzman Çavuş Ferat Arpacı, “Nikâh törenleri için gelin damat adaylarının değişik organizasyonlar yaptığını biliyorduk. Bizim ekstra bir şey yapmamıza gerek yoktu. Bizi buluşturan Beşiktaş taraftarlığımızı sevdamıza ortak ettik. İkimizde koyu birer Beşiktaş taraftarıyız. Formalarımızı giyip geldik attığımız imza ile de bir ömür eşimin bonservisini almış oldum. Allah sevgimizi mutluluğumuzu daim etsin inşallah” dedi.

 

Genç öğretmen Merve Doğan Arpacı’da “Beşiktaş’ı da eşimi de çok seviyorum. Nikahımıza Beşiktaş formaları ile gelmek ortak kararımızdı. Düğün tarihimizde ligin bitiş haftasına denk geliyor. İnşallah Beşiktaş’ın şampiyonluğu ile iki mutluluğu bir arada yaşayacağız. Başta eşim olmak üzere güneydoğuda zor şartlar altında görev yapan tüm askerlerimize Allah’tan kolaylıklar diliyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 3398 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI