Bugun...Ömrünü Matbaacılığa Adayan Meslektaşımız Mehmet Kuş Vefat Etti
Tarih: 12-06-2018 10:37:08 + -


Mehmet Kuş’un cenazesi 12.06.2018 (bugün) Öğle vakti Büyük Camii’inde (Ulu Camiide) kılınacak cenaze namazını müteakip Sarıbaba aile kabristanında toprağa verilecek.


Ömrünü Matbaacılığa Adayan Meslektaşımız Mehmet Kuş Vefat Etti

Mehmet Kuş Vefat Etti

 

Basın Camiasının Acısı Büyük

 

İnna lillah ve inna ileyhi raciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) Rabbim mekânını cennet, taksiratlarını aff, evlad-u iyaline ve sevenlerine sabr-ı cemil ihsan eylesin.

 

Ömrünü Çankırı merkez ve Ilgaz ilçesinde matbaacılık ve ciltçiliğe adayan meslektaşımız 1958 doğumlu Mehmet Kuş aramızdan ebediyen ayrıldı.,

 

Genç yaşta başladığı matbaacılık sektöründeki çalışmasını  farklı matbaalarda  yakın zamana  kadar sürdüren Kuş, Ankara Numune Hastanesi Onkoloji servisinde tedavi görüyordu.

 

Kuş’un acı haberinin dün Çankırı’ya ulaşması yakınları ve meslektaşlarını yasa boğdu.

 

Merhum Mehmet Kuş’un cenazesi 12.06.2018 (bugün) Öğle vakti Büyük Camii’inde (Ulu Camiide) kılınacak cenaze namazını müteakip Sarıbaba aile kabristanında toprağa verilecek.

 

Hayatının bir parçası olan müzikle de anılan Mehmet Kuş, tatlı sohbeti, mesleki bilgi ve tecrübesini paylaşması ile gönüllerde iz bıraktı.

 

Kuş’a Allah’tan rahmet, ailesi, dost ve arkadaşları ile meslektaşlarına baş sağlığı dileriz. Mekânın cennet olsun ustad. Amin.

 
Bu haber 2649 defa okunmuştur.

Etiketler :
METİN KOÇ / 12-06-2018 12:13:00

ALLAH RAHMET, EYLESİN. YERİ NUR, MEKANI CENNET OLSUN. KEDERLİ AİLEYE ALLAH SABIRLAR VERSİN.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Vefat Haberleri Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI