Bugun...
Önemli Duyuru
Tarih: 05-01-2017 19:04:55 + -


Açık öğretim ortaokulu, açık öğretim lisesi ve mesleki açık öğretim lisesi I. dönem sınavında dikkat edilecek hususlar arasında yer alan...devamını okuyunuz.


Önemli Duyuru

7-8 OCAK 2017 AÇIK ÖĞRETİM ORTAOKULU, AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ VE MESLEKİ AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ I. DÖNEM SINAVI İLE İLGİLİ DUYURUDUR.

 

Açık öğretim ortaokulu, açık öğretim lisesi ve mesleki açık öğretim lisesi I. dönem sınavında dikkat edilecek hususlar arasında yer alan  “Bina sınav komisyonu yedek salonda sınava girecek öğrencileri, T.C. kimlik numarasının yazılı olduğu geçerli kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü belgesi) ile yedek salon sınav giriş belgesini veya bölge sınav yürütme komisyonunca almış olduğu belgeyi kontrol ederek sınava alacaktır. Geçerli kimlik ibraz edemeyenleri ya da 15 yaşından büyükler için geçerli kimliklerinde fotoğrafı olmayan öğrencilerin yedek salonda sınava girmesi uygun görülmüş olsa bile, sınava almaz.”hükmü gereğince 15 yaşından büyükler ile ilgili fotoğraf uygulamasından dolayı adaylarımızın sınavda mağdur olmamaları için gerekli tedbirleri almaları sınava girecek adaylara önemle duyurulur.
Bu haber 4165 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Genel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI