Bugün...Onların Mutluluğu Bizim Mutluluğumuz
Tarih: 29-07-2013 20:57:29 + -


Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, aynı evde yaşayan zihinsel ve bedensel engelli amca çocuklarına tekerlekli sandalye hediye etti.


Onların Mutluluğu Bizim Mutluluğumuz

Sosyal belediyecilik alanında yapılan çalışmalara büyük önem veren ve vatandaşlarının yaşam standardını yükseltmeye çalışan Başkan Dinç, mahalle iftarının ilk yapıldığı yerlerden biri olan Yenişehir Sitesi’nde iftara katılan Kara ailesinin tekerlekli sandalye isteğini yerine getirdi.
 
Ali ve İzzet Kara’yı evlerinde ziyaret eden Dinç, hediye ettiği tekerlekli sandalye ile aileyi ve mahalle sakinlerini mutlu etti. Dinç, çocukları tekerlekli sandalyede gezdirdikten sonra onlarla bol bol sohbet etti.
 
Çocuklar, ziyaretten ve yaşamlarını kolaylaştıracak hediyeden duydukları memnuniyeti Başkan Dinç’e sımsıkı sarılarak belli ettiler.
 
Mahalle sakinleri, engelli vatandaşları yalnız bırakmadığı için Başkan Dinç’e teşekkür etti. Yerel yönetimler olarak tüm şartları gözetmeleri ve iyileştirmeleri gerektiğini belirten Dinç “Çocuklarımızın yüzünün güldüğünü görmek ve sizlerin duasını almak bize yeter.” diye konuştu.

 

 

 
Bu haber 850 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Spor Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI