Bugün...Özel Ahsendent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Açıldı
Tarih: 13-10-2018 11:14:55 Güncelleme: 13-10-2018 16:16:55 + -


Özel Ahsendent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Buğdaypazarı Mahallesi, Şehit Mustafa Demir Caddesi, Akçakaya Vizyon Sitesi B Blok No.1/19 (Kuçaklama Taşı İlerisi Çarşamba Pazarı Yolu) Çankırı adresinde Çankırılıların hizmetinde.


Özel Ahsendent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Açıldı

Ahsendent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Halkın Hizmetinde

 

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Eski Başhekimimiz İbrahim Coşkuner'in memleket sevgisi, milliyetçiliği Çankırı’da bir eksikliği daha ortadan kaldırdı.

 

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Sağlık tesisimizin kuruluşu aşamasında çok emeği geçen Diş Doktoru İbrahim Coşkuner kendi isteği ile emekliliğe ayrılmıştı.

 

Çankırı’yı Ve Mesleğini Terk Etmedi!

 

Vermiş olduğu emekler ve Çankırı’ya katmış olduğu değerler için kendisine teşekkürü bir borç biliriz.

 

Daha güzel”, “çok güzel”, “en güzel” anlamına gelen “Ahsendent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği “ hizmete girdi.

 

Açılış törenine; Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner,  Belediye Başkanı Hüseyin Boz,  daire amirleri, siyasi parti ve STK temsilcileri ile sağlık sektörünün önde gelen isimleri ve vatandaşlar katıldı.

 

Yeni Polikliniğin açılışında konuşan Dt. İbrahim Coşkuner açılış törenine katılan tüm katılımcılara sizleri aramızda görmekten onur duyduk dedi.

 

“Hoş geldiniz” diyen Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi emekli Başhekimi Dt. İbrahim Coşkuner ile Dt. Hilal Çoban’ın ev sahipliğindeki açılış töreninde konuşan Dt. Coşkuner, polikliniğin hazırlanmasında emeği geçen kişi ve kuruluşlara, yol arkadaşlarına ayrı ayrı teşekkür ettikten sonra “Çankırı’da eksikliği duyulan poliklinik hizmetini yerine getirmek, il dışına gitmek zorunda kalan hastalara hizmet vermek için polikliniği sizlerin ayağına getirdik. Sizlerin yol göstericiliğinde her zaman kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içinde olacağız. “dedi.

 

Kısa ve öz bir konuşma yapan Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Polikliniğin hayırlı uğurlu ve bol kazançlı olmasını diledi.

 

Bu tür yatırımlara ciddi ihtiyaçların olduğunu söyleyen Boz, “Ağız ev diş sağlığı Polikliniğinin Çankırı’mıza hayırlı olması dileğinde bulunan Başkan Boz, “Allah hayırlı mübarek etsin. Memleketimizde her bir güzel adımın atılması, hep birlikte birliğimizin sevincine vesile olur. Hep birlikte seviniyoruz. Çankırı’da bir yatırımcının faaliyetinde böyle bir yerin açılması öncelikle memleketimizin sağlığına güzel bir vesile olur inşallah” dedi.

 

Açılış konuşmasından sonra yapılan duanın ardından kesilen kurdele ile poliklinik hizmete açıldı. Ahsendent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği açılış töreninden sonra davetlilere gezdirilerek, çeşitli ikramlar da yapıldı.

 

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Hastalar Bazı İllere Sevk Ediliyordu!

 

“Böyle güzel bir diş sağlığı polikliniğini ilimize kazandıran diş hekimi arkadaşlarımızı kutluyoruz."

 

İnsanlar güzel şeylere laiktir her zaman. Şimdiye kadar Çankırı gerçekten ihmal edilmiş bir yer. Bundan sonra güzel şeylerin olmasını dileriz. Çankırı halkının burayı kendisinin kapısı gibi görmekten mutluluk duyacağı ifadelerini kullanabiliriz.

 

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak “Vermiş olduğu emekler ve Çankırı’ya katmış olduğu değerler için Dt. İbrahim Coşkuner ve Dt. Hilal Çoban hanımefendiye teşekkürü bir borç biliriz. Gerçekten Çankırı’da bir eksikliği daha ortadan kaldırdılar. Açılışa gelen bazı yetkililerde olup biteni seyretmekle yetindiler…

 

Ahsendent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Teknoloji, tedavide hem ekonomi, hem zaman tasarrufu hem de kolaylık sağlıyor. Hayatımızın her alanında olduğu gibi tıpta da büyük yenilikler sağlayan teknolojik gelişmeler ile diş tedavinizde konforlu sonuçlara ulaşın.  Böylece dilediğiniz gülümsemeye kısa sürede ve uzun yıllar rahatlık sağlayacak etkin tedavilerle kavuşuyorsunuz.

 

Çocuklar İçin Renkli Dolgu Kullanıldığı’da Açıklandı!

 

Ahsendent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Estedik Diş Hekimliği, Beyazlatma, İmplant, Ağız Ve Çene Cerrahisi, Kanal Tedavisi, Diş Eti Hastalıkları, Çocuk Hekimliği, Ortodonti gibi hizmetler verilmekte olup muayenelerinin ücretsiz olduğunu biliyormuydunuz?

 

Adres: Buğdaypazarı Mahallesi, Şehit Mustafa Demir Caddesi, Akçakaya Vizyon Sitesi B Blok No.1/19 (Kuçaklama Taşı İlerisi Çarşamba Pazarı Yolu) Çankırı

 

Telefon: 0 376 213 87 87

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 6188 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Sağlık Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI