Bugun...Papaz Derhal Hücreye
Tarih: 04-08-2018 07:09:50 + -


Türk Büro Sen Çankırı Şube Başkanı Metin Memiş’in yazılı basın açıklamasıdır.


Papaz Derhal Hücreye

Türk Büro Sen Çankırı Şube Başkanı Metin Memiş, “abd’nin yaptırım kararları hükümsüzdür, bu küstahlığa karşı mislince derhal karşılık verilmelidir. TBS olarak, TÜRK Devletinin Bakanlarına karşı çeşitli yaptırımlar uygulayacağını açıklayan, Marshall yardımlarından bu yana Türkiye’nin içişlerine müdahale etme hakkını kendinde gören, vahşi kapitalizmin temsilcisi abd’ye haddi anlayacağı dilden bildirilmelidir.

 

Türk Milletini tehdit etme cüreti gösteren coniye karşı  yiğitçe, Kürşat’ça karşı koyarak Türk Milleti bu tehdidi savuşturmalı, onlar iki bakana yaptırım uyguluyorsa; biz dört bakana yaptırım uygulamalı asla mütekabiliyet ilkesinden taviz vermemeliyiz.

 

Öncelikle, abd’yi mahkeme kararlarına uymaya ve açıkça dost mu düşman mı olduğunu açıklamaya davet ediyorum.

 

İkinci olarak, abdadına casusluk yaptığı tespit edilen papaz derhal hücreye tıkılmalı,

 

Üçüncü olarak, İncirlik üssü dahil Türkiye’deki bütün abd üsleri derhal kapatılmalı,

 

Dördüncü olarak, uluslararası ticarette milli paralar kullanılmalı,

 

Beşinci olarak Nato’ya olan üyeliğimizin gözden geçirmesi gibi yani abd ile ilişkilerin gerekirse inceldiği yerden kopmasını göze alan bir politika takip edilmelidir.

 

Geçmişte Türkiye’mize ambargo uygulayan, 60 ihtilali, 71 muhtırası, 12 Eylül, 28 Şubat, 15 Temmuz’un arkasındaki fail abd ile gerektiği gibi mücadele edilmesini istiyoruz.

 

Büyük Türk milletinin bu konularda uluslararası hukuku hiçe sayan kovboy bozuntusunakarşı; Oğuz Han’dan, Mete Han’dan, Kürşat’tan, aleme nizam vermiş Kanun-i Sultan Süleyman Han’dan, Cennet mekan Abdülhamit Han’dan, Türkiye  Cumhuriyetinin kurucusu Atatürk’ten gerekli dersi alamayan haçlı zihniyeti abd’ye karşı; Kılıçarslan’ca duruş sergilenmesini bekliyoruz. 
 

Var olsun büyük Türk Milleti!

 

Kahrolsun abd !

 

Kahrolsun emperyalizm!

 

Kahrolsun Türk ve Türklükdüşmanları!
 

Ne mutlu TÜRKÜM  diyene!
Bu haber 1993 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI