Bugun...Recep Tayip Erdogan İle Yapılan İstişareler Sonucunda Çankırı İl Başkanlığı'na Celal Kaman Atanmıştır
Tarih: 12-10-2017 23:57:47 + -


Geçtiğimiz günlerde aday olmayacağı açıklanan Celal Kaman Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın karşısına çıkartıldı. Durmak yok yola devam denildi.


Recep Tayip Erdogan İle Yapılan İstişareler Sonucunda Çankırı İl Başkanlığı'na Celal Kaman Atanmıştır

81 İlin İl Başkanlarının katılımıyla gerçekleşen il başkanları istişare toplantısı Aadalet Ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Sayın Mustafa Ataş başkanlığında yapıldı.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararıyla Celal Kaman’ın yeniden Ak Parti Çankırı İl Başkanı olduğu sosyal medyada paylaşılsada yinede hiçbir şekilde iki taraftanda resmi bir açıklama yapılmamıştır..

 

Geçtiğimiz günlerde aday olmayacağı açıklanan Celal Kaman Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın karşısına çıkartıldı.

 

Ancak; AK Parti Genel Merkezi, gün içerisinde Yasin Bölükbaşı, Eski İl Başkanı Mustafa Selci, İl Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Göktaş ve Avukat Savaş Yağcı ile birlikte İl Başkanı Celal Kaman'ı Cumhurbaşkanı ve Genel Bakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmeye davet etti. Adaylar Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın karşısına çıkartıldı. Yapılan değerlendirmelerin sonucunda yeni süreçte AK Parti Çankırı İl Başkan adayı olarak Celal Kaman ile yola devam kararı alındığı yine sosyal medyada paylaşıldı.

 

Celal Kaman Görevden Alınırken Resmi Açıklamalar Flaş Flaş Yapılırken Celal Kaman’ın Bu Günki atama Kararı Neden Resmi Açıklama Yapılmadı?

 

Bu işte bir bit yiniği olmasın??? Sosyal medyadaki asılsız yazılım ve paylaşımlar Çankırı’ya zarar vermektedir.

 

Çankırı’nın Hali Bu. Resmi açıklama yapılmadan kimse inanamıyor.  

 

Metal yorgunlugu var dediler. Tamam dediler. Hep beraber, Çankırı layık oldugu hizmeti alamadı dediler. Sonuçta Celal Kaman zaten görevinin başında değilmi? Başında... Ama yinede bu günden itibaren yetkililerce resmi bir açıklamanın yapılması gerek diye düşünenler var toplumda.

 

İşte Fırsat

 

Bizede hayırlı olsun demek düşer. Hayırlı ve uğurlu olsun. Başarılar dileriz.
Bu haber 4851 defa okunmuştur.

Etiketler :
H . HARPUT / 13-10-2017 10:09:00

ALLAH HAYIRLI UĞURLU ETSİN DURMAK YOK YOLA DEVAMFACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI