Bugün...ROTA Pırlanta ve Kuyumculuk Çankırı’da Dualarla Açıldı
Tarih: 11-02-2019 02:03:39 + -


İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Rota 3 İnşaat Ltd.Şti. şimdide Rota Pırlanta Kuyumculuk Ltd.Şti. adı altında faaliyetlerine Çankırı’da devam edecek.


ROTA Pırlanta ve Kuyumculuk Çankırı’da Dualarla Açıldı

Çankırı’ya Yeni Ve Seçkin Bir Mekan: ROTA Pırlanta ve Kuyumculuk

 

Çankırı’da kuyumculuk alanında hizmet verecek olan bir işletme daha açıldı. Necip Fazıl Kısakürek Caddesi’nde hizmet verecek olan ROTA Pırlanta ve Kuyumculuk düzenlenen törenle açıldı.

 

ROTA Pırlanta ve Kuyumculuk Cuma Namazından Sonra Dualarla Açıldı

 

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Rota 3 İnşaat Ltd.Şti. şimdide Rota Pırlanta Kuyumculuk Ltd.Şti. adı altında faaliyetlerine Çankırı’da devam edecek.

 

Yeni işyerinin açılış törenine davetli konuklar ile çok sayıda vatandaşlar katıldı. Din görevlisi hocamızın yaptığı duanın ve temennilerin ardından kurdele kesimi ile ROTA Pırlanta ve Kuyumculuk açıldı.

 

Çankırı halkı ve siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet sunulabilmek için 08 Şubat 2019 Cuma günü saat 14:00’de yeni işyeri açılış töreni düzenleyen ROTA Pırlanta & Kuyumculuk Cumhuriyet Mahallesi, Necip Fazıl Kısakürek Caddesi, Toruş Bakır İşhanı No: 22/B Çankırı adresinde Çankırı halkına hizmet vermeye başladı.

 

ROTA Pırlanta ve Kuyumculuk’tan edinilen bilgilere göre, “Meslek grubunda, Çankırı ili bölgesinde belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda altın ve diğer değerli metallerden takı, eşya ve mücevherat perakende ticareti (kuyumculuk ürünleri perakende ticareti dahil, gümüşten olanlar hariç) konularında hizmet vermektedir.” 

 

Tel: (0.376) 212 12 13 Çankırı

 

İşletme Sahiplerinden Tüm Halka Teşekkür

 

ROTA Pırlanta ve Kuyumculuk “Çankırı’ya son derece güzel ve seçkin bir mekan kazandırdığımız için mutluyuz.

 

Görüşlerini aldığımız işletme sahipleri, “Mübarek Cuma gününde iş yeri açılışımız için törenimize geldikleri içi tüm katılımcılara ve halkımıza, aramızda gördüğümüz dostlarımıza çok teşekkür ederiz. Kuyumculuk mağazasının açılışına hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz, herkese saygılarımızı arz ediyoruz.” dediler.

 

Açılışın ardından davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu. İkramların ardından tören sona erdi.

 

“Bu iş yerini açan işletme sahiplerine Allah helal ve bol kazançlar nasip etsin.” İnşallah.

 

 

 

 

 

 
Bu haber 4304 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI