Bugun...Saadet Partisi Çankırı İl Başkanlığı Milletvekili Aday Adaylarını Açıkladı
Tarih: 07-05-2018 15:47:24 + -


Faruk Karatatar "Mustafa Ünver, Tamer Ekincioğlu, Av. Muhammet Rüştü AY, Ecz. Mehmet Ünver, Sait Yılmaz, Ömer Uzun, Zekeriya Çakır aday adaylığı için başvurmuşlardır. Genel Merkezimizin tensip edeceği 2 adayımızla yollara revan olacağız.” dedi.


Saadet Partisi Çankırı İl Başkanlığı Milletvekili Aday Adaylarını Açıkladı

SP Milletvekili Aday Adayları

 

Karatatar: “24 Haziran seçimleri için SP Çankırı İl Teşkilatı olarak 8 aday adayımız var, Genel Merkezimizin buradan seçeceği 2 arkadaşımızla yollara revan olacağız. Halkımıza projelerimizi duyuracağız.”

 

Faruk Karatatar, Saadet Partisi Çankırı İl Başkanlığı adına, 24 Haziranda gerçekleşecek olan seçimlerle ilgili basın bildirisi yayınlayarak aday adayı müracaatlarının tamamlandığını ve devam eden seçim takvimine uygun olarak çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi:

 

“24 Haziran’da gerçekleşecek olan erken seçim, daha doğrusu baskın seçimle iligili olarak seçim takvimine uygun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aday adaylarımızın müracaatları tamamlandı. Birbirinden değerli 7 aday adayımız vardır:

 

Mustafa Ünver, Tamer Ekincioğlu, Av. Muhammet Rüştü AY, Ecz. Mehmet Ünver, Sait Yılmaz, Ömer Uzun, Zekeriya Çakır aday adaylığı için başvurmuşlardır. Genel Merkezimizin tensip edeceği 2 adayımızla yollara revan olacağız.” dedi.

 

Türkiye’nin bir çok problem ile boğuştuğunun altını çizen Karatatar, “Ülkemiz bir çok problem ile boğuşurken bunun tabii sonucu bir erken seçime mahkum edilmiştir. Her şeye rağmen Çankırı’mızda ve ülke genelinde kamplaştırıcı, ayrıştırıcı bir süreç yaşamadan her partinin, seçim işbirliğine giren tüm partilerin projelerini anlatarak bir seçim kampanyası yürütülmesini temenni ediyoruz.

 

Ülke baskın bir seçim sürecine girdi

 

Ülkemiz baskın bir seçime götürülmesine rağmen bizler her zaman diri ve aktif bir teşkilat olarak buradayız. Halkımızın önüne çıkacağız. Alnımız açık, yüzümüz ak. Her dönem olduğu gibi bu ülkenin, bu bozuk düzenin değişmesi, Ortadoğu’da ve etrafımızda gelişen olayların düzelmesi için var gücümüzle çalışacağız, projelerimizle halkımızın karşına çıkacağız ve Allah’ın izniyle başaracağız.” dedi.
Bu haber 2667 defa okunmuştur.

Etiketler :
Karaçam / 09-05-2018 17:20:00

Faruk kardeş akp de beğenmediğin göremediğin şeyleri chp nin, mera'lin neresinde gördünüz. yoksam sizde laikmi oldunuz Atatürkçümü. Rahmetlik Erbakanın dediği gibi batı kulüpçümü oldunuz. Allah aşkına deyiver hele.

abdullah mutlugil / 09-05-2018 15:52:00

Tebrikler faruk bey. yerinizde olsaydım ben çok sert yazardım muhtemelen. ayrıştırıcı değil birleştici olmuş.

VATANDAŞ / 09-05-2018 14:55:00

Faruk Karatatar beni tanımıyorum diyorsun lakin menfeat çamurunu atıyorsun insaf yahu görmeden bilmeden.

VATANDAŞ / 09-05-2018 13:45:00

Faruk Karatatar yazdıklarına bakarsak kalbin CHP'nin başını çektiği ittifaka karşı. Velakin kalıbınız CHP ittifakının içinde olunca mankurtlaştığınızda kesin. Ak parti sizin attığınız sloganları gerçeğe çevirdi sizide hasetçi kindar yaptı. Allah ıslah etsin.

Faruk KARATATAR / 09-05-2018 10:24:00

Sizler iktidarın şaibeli dünyalıklarından faydalandığınızdan dolayı kaybetme korkusu taşıdığınız için bu tavırları takınıyorsanız, ya da yandaş medyaya baka baka ipnotize olmuşsanız biliniz ki bu sizin ancak vebalinizi artırır. Biz inanıyoruz ki oyların sayıldığı gün olduğu gibi, kılı kırk yarıp ölçen hassas terazilerde tartılacağı ve hesabının verileceği günler gelecek...Hesabınızı iyi yapın ve gelin bu kutlu kervana siz de katılın. Emin olun kazanan siz olacaksınız. Bu kervanın yükünde, Irak'ta, Libya'da ve İslam Dünyasında akan müslüman kanının vebal yükü yoktur. Bu kervanın yükü aşk, azim ve heyecandır. AB sevdasına tutulanlar bunu anlayamazlar. Buranın bir de ötesi var... Bizler aynı toprakların insanlarıız. Selam ve dua ile... Allah'a emanet olunuz...

Faruk KARATATAR / 09-05-2018 10:18:00

"Vatandaş" kardeş, keşke gerçek kimliğinizle ortaya çıksanız. Kardeşce konuşsaydık. Birbirimizi anlamaya çalışsak. Yıllarca fetö ile kanka olup, katil İsrail ve ABD ile müttefik olunca mübah mı? Papa'dan dua isteyip, AB'ye kara sevda ile tutulunca sevap mı? "Haşa" Bu ülke vatandaşı olan ve memleketin belli bir kesimini temsil eden CHP ile seçim işbirliğine gidince şer mi oluyor? "Karamollalar" diyerek memleket sevdalısı bu insanları tahkir etmeye, incitmeye yeltenmek size hiç bir şey kazandırmaz. Tam tersine hakka, hakikate Türkiye ve dünya gerçeklerine gözünüzü, kulağınızı kapatmış olursunuz. Elhamdülillah biz kendimizden eminiz. Kınayıcının kınamasına da aldırış etmeyiz.

VATANDAŞ / 08-05-2018 11:22:00

Bakalım CHP'ye ne kadar destek olacak bizim karamollalar.

Mahmut Ünver / 08-05-2018 02:58:00

Alah hayırlı çalışnalar nasip etsin.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI