Bugün...Saadet Partisi'nin Çankırı Belediye Başkan Adayı Mustafa Ünver Konuştu
Tarih: 22-03-2019 14:02:28 + -


Ünver “Biz, çocuğu, genci, yaşlısı, kadını, erkeği en önemlisi de aile kurumu ile mahalle kültürünün yeniden hayatın merkezinde olduğu bir Belediyecilik teklif ediyoruz." dedi.


Saadet Partisi'nin Çankırı Belediye Başkan Adayı Mustafa Ünver Konuştu

Çankırı Belediye Başkan Adayı Mustafa Ünver Açıklamalrda bulundu.

 

Saadet Partisi (SP) 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Çankırı Belediye Başkan adayı olarak emekli öğretmen Mustafa Ünver’i aday gösterdi.

 

Ünver “Dürüst Başkan, Dürüst Yönetim“ dedi

 

Saadet Partisi'nin Çankırı Belediye Başkan Adayı Mustafa Ünver “31 Mart 2019’da yapılacak seçimlerde şehirlerimizin kaderini etkileyecek önemli bir karar vereceğiz. Saadet Partisi olarak bu seçimlerde size yeni bir yönetim anlayışı teklif ediyoruz. Biz, şehrin bütün potansiyelini harekete geçiren, yıkmadan yapan adil bölüşümden yana olan, yaparken farklı fikirlere açık olan bir yönetim anlayışı teklif ediyoruz.

 

Ünver şu ifadelere de yer verdi:

 

“Biz, çocuğu, genci, yaşlısı, kadını, erkeği en önemlisi de aile kurumu ile mahalle kültürünün yeniden hayatın merkezinde olduğu bir Belediyecilik teklif ediyoruz. Biz şehri bütüncül bir yaklaşımla ele alan yeni bir hizmet Belediyeciliği teklif ediyoruz, onun içindir ki “Dürüst Başkan, Dürüst Yönetim” diyoruz ifadelerine yer verdi.

 

 
Bu haber 1012 defa okunmuştur.

Etiketler :
ALİ MARAZLIOĞLU / 26-03-2019 11:40:00

Temiz yüzlü aday. Allah yolunu dikenlerden, taşlardan temizlesin. Halkımız şimdi değilse bile ileride bir gün kendi saadeti için düzgün insanlara destek olacak inşallah.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI