Bugün...Şakir Atıcı Çankırı Demokrat Parti İlçe Başkanlığına Getirildi
Tarih: 16-03-2019 16:30:18 + -


DP Çankırı il teşkilatı, İl Başkanlığına Mustafa Özgün’ün atanması ardından yeniden yapılandı. Çankırı Demokrat Parti İlçe başkanlığına Şakir Atıcı'nın getirildiği açıklandı.


Şakir Atıcı Çankırı Demokrat Parti İlçe Başkanlığına Getirildi

Uzun süredir tabela partisi olmaktan ileri gidemeyen DP Çankırı il teşkilatı, İl Başkanlığına Mustafa Özgün’ün atanması ardından yeniden yapılandı.

 

Edindiğimiz bilgilere göre; Çankırı Demokrat Parti İlçe başkanlığına getirilen Şakir Atıcı konunun doğru olduğunu, Merkez İlçe Başkanlığının kapılarını açtığını söyledi.

 

Çankırı Demokrat Parti İlçe başkanlığına Şakır Atıcı getirildi.

 

Demokrat Parti seçim işlerinden sorumlu Çankırı Eski Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Uyanık desteğiyle İlçe Başkanlığına getirilen Atıcı göreve gelir gelmez hummalı bir şekilde çalışmaya başladı. Atıcı yönetim kurulunu oluşturarak İl Genel Meclis Üyeliğine adaylığını koyan Mustafa Özgün’e destek vererek siyasi hayata  yeni bir heyecan yeni bir soluk getirmiştir.

 

Atıcı “İYİ Parti İle Hiçbir ilgi ve Bağım Yoktur” Dedi

 

Atıcı “Geçtiğimiz günlerde Eski siyasi parti arkadaşı şimdi İYİ Parti Çankırı Belediye Başkanı Raif Oktay’a yol arkadaşlığı yaptığı, böylelikle adının İYİ Partiyle anıldığı gözlenmiştir. Atıcı Şeyh İsmail Rumi İş hanında kendisine ait işyerinde ses kayıt cihazlarımıza konuşarak, İYİ Parti ile ilgim yoktur. Raif Oktay’ın Çankırı da aday olmasından dolayı yanında bulundum. İyi Parti ile herhangi başka bir bağlılığım, ilgim yoktur.

 

Ekibimle birlikte Demokrat Parti Çankırı İl Genel Meclisi Adayımız Mustafa Özgün’ün meclise girmesi için gece gündüz çalışacağız. Demokrat Parti olarak Çankırı’da Belediye Başkanı Adayımız yok. İlerleyen günlerde yönetimimizle bir araya gelerek istişare yapacağız. Ülkemiz ve Kentimiz için hangi adayın daha faydalı olacağına inandığımız bir adayı desteklemek için karar alabiliriz.” Dedi.

 

Atıcı şöyle devam etti: Köklü ve mazisi derinliklere dayanan geçmişte Adalet Partisi, Doğruyol Partisi ve Demokrat Partisi vatandaşlarımızı partimize davet ediyorum. Gelin hep birlikte kır atı tekrar şaha kaldıralım. Çankırı’da Partimizin kapısı sonuna kadar tüm vatandaşlarımıza açıktır.

 

Çankırı Kurşunlu nüfusuna kayıtlı Mustafa Özgün’ün iş hayatı Çankırı dışında olup parti çalışmalarını bu şekilde yürüttüğü, Çankırı Demokrat Parti İlçe başkanlığına ise ilimiz sakinlerinden Şakir Atıcı getirildiği öğrenildi. Yeniden doğan Demokrat Parti Çankırı teşkilatının Çankırı siyasi hayatına ne yön vereceği merakla bekleniyor.

 

Adres: Cumhuriyet Mah. Park Sk. Toruş Bakır İşhanı Çankırı

 

 
Bu haber 2063 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI