Bugun...Sefer Ahmetoğlu Hoca Vefat Etti
Tarih: 22-12-2016 19:44:36 Güncelleme: 22-12-2016 19:50:36 + -


Sefer Ahmetoğlu bu sabaha karşı Almanya'nın Köln kentinde tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Akçavakıf köyü nüfusuna kayıtlı olan Ahmetoğlu, 4 yıldır Alzheimer tedavisi görüyordu.


Sefer Ahmetoğlu Hoca Vefat Etti

Örnek dava insanı Sefer Ahmetoğlu hoca hakk'a yürüdü.

 

İnna lillah ve inna ileyhi raciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) Rabbim mekânlarını cennet, taksiratlarını aff, evlad-u iyaline ve sevenlerine sabr-ı cemil ihsan eylesin.

 

Avrupa Milli Görüş Teşkilatı (AMGT) ve İslam Toplumu Milli Görüş'ün (IGMG)  kurucularından, Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın yol arkadaşı 1944 doğumlu Sefer Ahmetoğlu Hakk'a yürüdü.

 

Cenazesi 23 Aralık 2016 günü Cuma Namazını müteakip Çankırı Sarıbaba aile kabristanında toprağa verilecektir.

 

Dava Adamı, Mücahit, Allah Dostu Hoca olarak gönüllerde taht kuran, Milli Görüşün Lideri Prof.Dr. Necmettin Erbakan hocadan sonraki en samimi neferi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdogan ve eski Meclis Başkanı Mehmet Ali Şahin beylerin Öğretmeni Sefer Ahmetoğlu Hoca hakka yürümüştür.

 

Sefer Ahmetoğlu bu sabaha karşı Almanya'nın Köln kentinde tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Akçavakıf köyü nüfusuna kayıtlı olan Ahmetoğlu, 4 yıldır Alzheimer tedavisi görüyordu. 

 

Merhumun nâşı 23.12.2016 Cuma (yarın) Çankırı Ahmet Yesevî Camiinde kılınacak Cuma namazına müteakiben merkez Sarıbaba aile mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nunda bir heyetle iştirak etmesi bekleniyor. Merhum'a Allâhu Teâlâ'dan rahmet ve mağfiret niyaz ediyoruz. Ruhu şâd, makâmı âlî, mekanı sonsuz cennetler olsun. Geride kalanlara sabırlar ve hayırlı uzun ömürler diliyoruz.

 

www.haberci18.com İnternet Medyası yazı ailesi olarak merhuma Cenab-ı Alalh'tan rahmet, yakınlarına ve Milli Görüş camiasına sabr-ı cemil niyaz ederiz. Mekanı Cennet olsun, Amin.

 
Bu haber 4070 defa okunmuştur.

Etiketler :
HASAN HARPUT / 23-12-2016 11:00:00

ALAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN

nazım taş / 22-12-2016 23:45:00

Degerli büyüğümüze Allah rahmet eylesin.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Vefat Haberleri Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI