Bugun...Şehit Cenaze Töreninde Vatandaşlara Bakan Eziyeti
Tarih: 30-04-2018 16:48:50 Güncelleme: 30-04-2018 16:53:50 + -


Cenaze töreni sonrasında Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ’ın mezarlıktan çıkacağı gerekçesiyle güvenlik güçlerince araçların köyden çıkışına izin verilmedi.


Şehit Cenaze Töreninde Vatandaşlara Bakan Eziyeti

Vatandaşlara Bakan Eziyeti

 

Araç Geçişlerine Neden İzin Verilmedi?

 

Törenden sonra 1 – 1,5 saat bekletildik!

 

Şehit Uzman Çavuş Mustafa Yorulmaz’ın cenaze töreni sonrasında yaşanan sıkıntıya vatandaşlar tepki gösterdi. Cenaze töreni sonrasında Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ’ın mezarlıktan çıkacağı gerekçesiyle güvenlik güçlerince araçların köyden çıkışına izin verilmedi. Bakan Akdağ’ın, taziye evine geçmesi esnasında da araçların köyden çıkışına izin verilmemesi nedeniyle vatandaşlar bir saatten daha uzun bir süre beklemek zorunda kaldı. Yaşanan sıkıntıya tepki gösteren vatandaşlar araçlarında korna çaldı. Bazı vatandaşlarda “Bu yapılan eziyet. Hem de böyle acılı bir günde bu yapılır mı, böyle geleceklerse hiç gelmesinler” diye tepkilerini dile getirdi.

 
Bu haber 4668 defa okunmuştur.

Etiketler :
Mağdur / 01-05-2018 00:16:00

Bende o cenaze toreninde 1 saatten fazla sure aracta mahsur kaldım. Çok hasta olup yataktan kalkamama ragmen şehidimize son görev için oraya gittik ancak, 17.30'da biten cenazeden sonra 19:00 a kadar bekledik. Yazıktır, ayıptır kardeşim. Oras cenaze yeri bu nedir ya....FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Genel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI