Bugün...Şehit J. Komando Er Osman Aslan'ın Ailesi Ziyaret Edildi
Tarih: 27-07-2013 07:56:30 + -


Kasım oğlu Osman Aslan 18 Temmuz 2000 tarihinde Şırnak Kato Tepe üs Bölgesinde şehit olmuştur.


Şehit J. Komando Er Osman Aslan'ın Ailesi Ziyaret Edildi

Valiliğimizce, planlanan, Şehitlerimizin geride bıraktıkları ailelerine ve Gazilerimize sahip çıkmak, onların sorunlarına duyarlılıkla yaklaşmak amacıyla ziyaret edilmesi kapsamında; vatani görevini yapmakta iken 18.07.2000 tarihinde Şırnak’ta şehit olan J. Komando Er Osman Aslan’ın ailesi şahadet tarihinde Çankırı Meteoroloji Müdürü Mesut Menteş ve eşi Muradiye Menteş tarafından ziyaret edildi.
 
Şehidin babası Kasım Aslan'a yapılan ziyarette Meteoroloji Müdürü Mesut Menteş, Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’ın selamlarını iletti, ihtiyaç, istek ve sorunlarının olup olmadığı soruldu. Şehidimizin annesi Ummiye Aslan geçtiğimiz yıl 31.08.2012 tarihinde vefat ettiğinden dua ile hem şehidimiz hem de annesi anıldı. Şehidimizin yakınları da ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Sayın Valimize selamlarını ilettiler.
 
1979 Çankırı doğumlu Ummiye ve Kasım oğlu Osman Aslan, bekar olup, 28 Kasım 1999 tarihinde askerlik görevine sevk edilerek, eğitimini müteakip Hakkari ili Beytüşşebap emrine gönderilmiştir. 18 Temmuz 2000 tarihinde Şırnak Kato Tepe üs Bölgesinde şehit olmuştur.
 
 
 Bu haber 811 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI