Bugun...Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan Futbol Turnuvası Başladı
Tarih: 03-04-2018 17:34:13 + -


İl Milli Eğitim Müdürü Öztürk; “Merkez 30 Ağustos İlkokulunun isminin Müdürlüğümüzün teklifi Valiliğimizin onayı ile Şehit Yüksel Kapdan İlkokulu olarak değiştirildiğini söyledi."


Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan Futbol Turnuvası Başladı

İlimizin köklü okullarından Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2013-2014 eğitim-öğretim yılında mezun olan öğrencisi Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan anısına futbol turnuvası düzenledi.

 

02 Nisan-02 Mayıs 2018 tarihleri arasında planlanan futbol turnuvası açılış programına İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Atilla Ardıç, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif Kırkpınar, Şube Müdürü Tuncay Kayapınar, Şehit ve Gaziler Derneği temsilcileri ve Şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan’ın babası Abdurrahman Kapdan, okulun idareci, öğretmen ve öğrencileri katıldı.

 

Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi futbol turnuvasının açılış konuşmasını okul müdürü İsmail Karabasmaz yaptı. Okulumuzda geleneksel olan futbol turnuvalarının bu yıldan itibaren Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan Futbol Turnuvası olarak düzenleneceğini söyledi.

 

Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Salih Atak Turnuvanın kapanışının 2 Mayıs Çarşamba günü Kızılırmak Çok Programlı Anadolu Lisesi ile Yapraklı Çok Programlı Anadolu Lisesinin sporcu öğrencilerini katılımı ile yapılacak olan bocce, dart ve futsal müsabakaları ile sonuçlanacağını belirtti.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Öztürk; “Merkez 30 Ağustos İlkokulunun isminin Müdürlüğümüzün teklifi Valiliğimizin onayı ile Şehit Yüksel Kapdan İlkokulu olarak değiştirildiğini, vatan savunmasında can veren şehitlerimizi minnetle andığını belirterek organizasyonda emek veren okulumuz yönetici, öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederim.” dedi.

 

14 takım, 118 öğrencinin katıldığı Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan Futbol Turnuvasının başlama vuruşunu Şehidimizin babası Abdurrahman Kapdan yaptı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 1639 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Spor Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI