Bugün...Şehit Yahya Coşkuner Orta Okullu Öğrencilerinin Sinema Keyfi
Tarih: 23-03-2018 08:33:03 Güncelleme: 23-03-2018 08:48:03 + -


Şehit Yahya Coşkuner Orta Okullu Okul Aile Birlik Başkanı Mustafa Çelik “Yeter ki çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunalım." dedi.


Şehit Yahya Coşkuner Orta Okullu Öğrencilerinin Sinema Keyfi

Şehit Yahya Coşkuner Orta Okulu Sinemada

 

Okulunu şehir merkezindeki sinema salonuna götürdü.

 

“Ailecek Şaşkınız” filmi izletildi.

 

Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu olarak 2. sini gerçekleştirdiğimiz sinema etkinliği öğrencilerimiz tarafından sevinçle karşılandı. Bütün öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleşen sinema etkinliğine tüm öğrencilerimiz katıldı.

 

Yunus AVM’de bulunan Sinemax sinema salonunda vizyona yeni giren filim okul öğretmenleri ve öğrenciler tarafından hep birlikte izlendi.

 

Öğrenciler, sinemaya geldikleri için çok mutlu olduklarını ifade ettiler. Filmi beğeniyle takip eden öğrenciler Okul İdaresi ve yöneticilerine bu güzel etkinlik nedeniyle teşekkür etti.

 

Desteklerinden dolayı Çankırı Belediyemize teşekkür ederiz.

 

Şehit Yahya Coşkuner Orta Okulu Müdürü Ali Kemal Sade, duyduğu memnuniyeti dile getirerek ‘‘Öğrencilerimizden bazıları belki şehrimizde hayatlarında hem ilk kez bu kadar büyük bir alışveriş merkezi gördüler, hem de ilk kez bir sinema filmi izlediler desek abartı olmaz. Onlar için son derece güzel ve hayatları boyunca unutamayacakları güzel bir sosyal etkinlik oldu. Bu etkinlikte emeği geçen Çankırı Belediyemize, Okul Aile Birliğimize teşekkür ederiz’’ dedi.

 

Şehit Yahya Coşkuner Orta Okullu Okul Aile Birlik Başkanından Okul İdaresi Ve Öğretmenlerine Övgüler

 

Çelik “Şehit Yahya Coşkuner Orta Okullu İdarecileri ve öğretmenlerimizin azmi ve gayreti bizlere güç veriyor.” diyerek okulunda emeği geçen herkesi övdü.

 

Destek Olmaktan Memnuniyet Ve Mutluluk Duyuyoruz

 

Şehit Yahya Coşkuner Orta Okullu Okul Aile Birlik Başkanı Mustafa Çelik “Yeter ki çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunalım. Uzun kış mevsiminin yaşanması ile birlikte çocuklarımız hep içeride kalıyorlar ve bu onları olumsuz yönde etkiliyor. Bu tür sosyal faaliyetlerle onların üzerindeki o negatif, olumsuz havadan uzak durması için bu tür faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Bu sosyal faaliyetleri de yaparken özellikle çocukların çevreyi tanımaları ve adapte olmalarını sağlamaktır" şeklinde konuştu.

 

Çelik “Okul Müdürüm ve Öğretmenlerimin azmi ve gayreti bizlere güç veriyor. Müdür beyin kendisinin ve ekibinin çalışma heyecanı geleceğimizin teminatı çocuklarımıza yansıyor. Bunu gözlemliyorum. Okul Müdürümüz Ali Kemal Sade ve tüm ekibinin eğitime yönelik çalışmalarını arttırarak devam ettireceklerini takdir ile belirtebilirim. Çocuklarımızın ve gençliğimizin gelişimine katkı sunacak her türlü hayırlı işin destekçisi olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Sosyal projelerin yanı sıra eğitime de ciddi bir destek veriyoruz. Bunu kendimize görev kabul ettik. Hayata iyi hazırlanan bir gençliğin ülkemizin arzu ettiği 2053 ve 2071 hedeflerine taşıyacağını biliyoruz, Okul Aile Birliği olarak Ortaokulumuzdaki bütün öğretmen ve idarecilerimizin başarılı çalışmalarını tebrik ediyor, hepsini yürekten kutluyorum ve her zaman okulumuzun, idarecilerimizin, öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin, velilerimizin yanındayım.” dedi.

 

 

 
Bu haber 1815 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Eğitim Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI