Bugün...Şenol Şahin: Vatan Toprağı İhtirasların Kurbanı Olmamalı
Tarih: 13-05-2018 20:23:39 + -


Şenol Şahin son günlerde yaşanan süreci kendi kaleminden değerlendirdi.


Şenol Şahin: Vatan Toprağı İhtirasların Kurbanı Olmamalı

Şenol Şahin son günlerde yaşanan süreci kendi kaleminden değerlendirdi.

 

Şahin'in birlik beraberlik vurgusu yaptığı yazısı şöyle:

 

“Aziz milletim. Muhterem Çankırı’lı hemşerilerimiz. Anadolu’nun kavruk yüzlü çilekeş insanları.

 

Teknolojinin hızla geliştiği bu çağda aynı zamanda savaş. Silah sanayii almış başını gitmiş durumda. Bu teknolojiyi yakalamaya çalışan devletimiz şu son zamanlarda içte ve dışta büyük bir sarmalın içine düşmüş durumdadır. Kahraman milletimiz birçok badireyi atlattığı gibi bu badireyi de atlatacak güç ve kudrete sahiptir.

 

Bu girdaptan birlik ve beraberlik içinde olup başarı ile çıkabiliriz. Yalnız son zamanlarda ülkemizde yaşanan siyasi gelişmeler ışığında, siyasi parti mensupları birbirine karşı acımasızca saldırmakta, ahlaktan ve edepten uzak bir tutum sergilemektedirler.

 

Çanakkale'de su isteyen Mehmetçiğe su götürürken başka bir askerin su istemesi üzerine suyu kardeşime götür diyor. Vardığında şehit oluyor. Geri dönüyor öteki askere vereyim diye Oda şehit olmuş en baştaki askere gidiyor Oda şehit olmuş. Böylesine fedakârlıkla kurtarılan vatan toprağı ihtiraslarımızın kurbanı olamaz.

 

Diğer yandan Çankırı’mızın özlem duyduğu ve susadığı, birlik ve beraberlik, toplumun tamamını kucaklayan nezaket ve hoşgörü anlayışı, kin ve nefretten uzak, gıybet ve dedikodudan arınmış, nahoş bakışların ortamda gezmediği, varlığın yokluğu ezmediği, ağızların besmele ile açıldığı şükür ile kapandığı bir siyaset ortamı oluşması dileğiyle, daha güzel bir Çankırı için bulundukları görevlerini bırakanlara ve yeni görevlere talip olanlara, erdem ve adalet anlayışı ile başarı ve işlerinde hayır diliyorum.”

 

Şenol Şahin=>Siyasetçi

 
Bu haber 1964 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI