Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
CHP Çankırı Milletvekili Adayı Murat Berat Atalay Şabanözü’nde Halka Hitap EttiAtalay "Halkımız artık kararını vermiş, AKP ve MHP iktidarına güle güle demiştir..
450 Okunma
AK Parti Milletvekili Adayı Akbaşoğlu’ndan 500 Kişiye Daha İş MüjdesiAkbaşoğlu "Çankırı’mıza 500 kişilik daha istihdam imkanı sağladık. İşlemlerin ta..
2326 Okunma
Başbakandan Çankırı’ya Hukuk Fakültesi MüjdesiBaşbakan Yıldırım konuşmasının üniversite ile ilgili kısmında “Çankırı'ya Karate..
1853 Okunma
Çankırılı Bilal Ay Uyuşturucuya Karşı Aday!Bilal Ay, İstanbul 2. Bölgeden seçilebilecek sırada olan tek aday olarak da dikk..
1202 Okunma
Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz Basın Mensupları İle Toplantı YaptıFiliz “Davamıza duyduğumuz inançla; Birliğimiz, dirliğimiz ve beraberliğimiz içi..
6746 Okunma
Çankırı’daki Siyasi Partilerin Milletvekili Aday Listeleri Belli Oldu27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için milletvekili aday listelerinin Yüksek S..
5717 Okunma
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Çankırı’da Konuştuİyi Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Kırıkkale Cumhuriy..
4035 Okunma
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI