Bugun...Son Dakika Çankırı AK Parti İl Başkanlığı İçin Bu İsim İçin Karar Verildiği İddia Ediliyor
Tarih: 12-10-2017 18:55:10 Güncelleme: 12-10-2017 19:01:10 + -


Ak Parti Çankırı İl Başkanı olarak Yasin Bölükbaşı'nın belirlendiği, ve konunun facebokk sayfalarında paylaşıldığı görüldü.


Son Dakika Çankırı AK Parti İl Başkanlığı İçin Bu İsim İçin Karar Verildiği İddia Ediliyor

Çankırı İl Başkanlığı İçin Bu İsim İçin Karar Verildiği İddia Ediliyor

 

Son dakika ve sıcak bilgiler ile edindiğimiz bilgi ve iddialara göre Ak Parti Çankırı İl Başkanı olarak Yasin Bölükbaşı'nın belirlendiği ve isminin kısa bir süre sonra açıklanacağı öğrenildi.

 

AK Parti Genel Merkezi’nin ince eleyip sık dokuduğu Çankırı İl Başkanlığı için Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şevket Koç, Musa Çağlar, Ahmet Gayret ve Nevzat Erdem ile görüşme yapmıştı. Yeni isimlerin de potaya girdiği, süpriz bir ismin açıklanabileceği belirtiliyorduki yukarıdada söylediğimiz gibi bir aksilik olmaz ise Çankırı İl Başkanı olarak Yasin Bölükbaşı'nın ismi gündeme geliverdi.

 

1983 Ankara doğumlu. Başkent Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun. Yönetici. Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Sekreterliği (2009 - 2012) görevlerinde bulunduğu bilgilerine ulaşıldı.

 

Son dakika açıklamalara göre titiz ve doğru bilgilerle gelişmeleri dakika dakika paylaşmaya çaba sarf edeceğiz.

 
Bu haber 5279 defa okunmuştur.

Etiketler :
vedat kılınç / 13-10-2017 09:59:00

oooooo tebrikler yine ithal yeni ithal bırakın bu işleri bunlardan fayda gelmez bu adam ikide bir gündeme geliyor kim tanır kim bilir kim ulaşıp derdini anlatabilir alın size bomba yeter yahu yeter memlekette adam kalmadı sırf çankırılı diye getirip oturtun hayırlı işler...FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI