Bugun...Son Dakika “Güzel Habere Son Saatlerin Kaldığı Vurgulanıyor” (Siyaset)
Tarih: 02-10-2017 21:54:16 Güncelleme: 03-10-2017 08:17:16 + -


An itibari ile Adalet Ve Kalkınma Partisi Genel merkezinde Ahmet Gayret, Musa Çağlar, Şevket Koç ve Nevzat Erdem var.


Son Dakika “Güzel Habere Son Saatlerin Kaldığı Vurgulanıyor” (Siyaset)

Çankırı’mızı 2019 seçimlerine götürecek Ak Parti il Başkanı belli oluyor. 

 

Çankırı Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanlığı için adaylar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bire bir görüşüyor.

 

An itibari ile Adalet Ve Kalkınma Partisi Genel merkezinde Ahmet Gayret, Musa Çağlar, Şevket Koç ve Nevzat Erdem, var.

 

Son dakika gelişmesi olarak gündeme bomba gibi düşen bir gelişme ile AK Parti İl Başkanı Celal Kaman’ın görevden alındığı, fakat yeni il başkanının belirlenesiye kadarda görevinin başında olduğunu belirten gerekli açıklamanında Celal Kaman tarafından yapıldığı, yerine kimin geleceği veya atanacağı belirsizliğini korurken, 02.10.2017 Pazartesi günü şuan itibari ile Adalet Ve Kalkınma Partisi Genel merkezinde Ahmet Gayret, Musa Çağlar, Şevket Koç ve Nevzat Erdem gibi isimler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan (Reis) ile bire bir görüşüyorlar. Büyük bir ihtimalle yukarıdaki isimlerden birisi Çankırı Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanlığı için Celal Kaman’dan boşalacak olan koltuk için tercih edilecek.  

 

Çankırı Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanlığı için yapılan görüşmelerden sonra konunun netlik kazanacağı beklenmektedir.

 

-Tabiî ki Gelişmeleri Bizlerde Takip Ediyoruz-

 

Her ne kadarda resmi bir açıklama yapılmadıysada bu gün ki gelişmelerin akıbetini son saniyeye kadar beklemek zorundayız.

 

Sonuç olarak “Eksik yazılım, hatamız olabilir. Velakin bizde asparagas haber bulamazsınız. Sormadan, araştırmadan hiç bir habere imza atmayız.” Bu gelişmelerin sonucunu yine zamana bırakıp beklemek durumundayız. Her an resmi açıklama yapılabilir.

 

SON DAKİKA GELİŞMESİ:

 

Saatler İlerledikçe Heyecanda Arttı

 

Gün içerisinde Ahmet Gayret, Musa Çağlar, Nevzat Erdem ve Şevket Koç'u Ankara’ya davet eden AK Parti Genel Merkezi, 4 aday ile görüşmeler yaptı. Adaylar saat 23:20 sıralarında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın karşısına çıkartıldı. Yapılan değerlendirmelerin sonucunda her adayla birebir yaklaşık 10 dakika görüşen Erdoğan, Çankırı İl Başkanını belirleme sürecini ertelediği bilgilerini edindik. Yukarıda da demiştik ya zaman her şeyin ilacıdır diye. Bekleyip göreceğiz.

 
Bu haber 6060 defa okunmuştur.

Etiketler :
/ 18-10-2017 22:32:00

Suça ortak olmamaları için akp il başkanlığı kabul edilemez

ANKARA KUŞU / 04-10-2017 12:56:00

AHMET GAYRET....FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI