Bugun...SP Çankırı İl Başkanı Ömer Uzun’un Polis Haftası Basın Bildirisi
Tarih: 08-04-2018 20:09:25 + -


Saadet Partisi Çankırı İl Başkanı Ömer Uzun, Emniyet Teşkilatının kuruluş yıldönümü nedeniyle yazılı basın açıklamasında bulundu.


SP Çankırı İl Başkanı Ömer Uzun’un Polis Haftası Basın Bildirisi

Saadet Partisi Çankırı İl Başkanı Ömer Uzun, Emniyet Teşkilatının kuruluş yıldönümü nedeniyle yaptığı basın bildirisinde Emniyet güçlerinin toplumun asayiş, huzur ve güvenliğinin vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu belirterek:

 

“Türkiye Cumhuriyeti’ne yönelen her türlü saldırıyı önlemek için canları pahasına görev yapan, halkın emniyeti ve can güvenliğini sağlamak amacıyla gece ve gündüz gözetmeksizin çalışan, her türlü zorluğa göğüs geren, hukukun üstünlüğü ilkesi ile adaletli ve tarafsız olarak hizmet eden, 173 yıllık geçmişe sahip olan Emniyet Teşkilatı, birikim ve tecrübeleriyle çağın yeniliklerini ve demokratik değerleri özümseyerek kendisine verilen zor görevleri başarıyla sürdürmektedir." dedi.

 

Terörle mücadele başta olmak üzere polisimizin canı pahasına ortaya koyduğu fedakârlığın her türlü takdirin üzerinde olduğunu ifade eden Uzun,

 

"Aziz Milletimiz, Emniyet Teşkilatımıza her zaman güvenmiş, her türlü desteği vererek yanında yer almış ve almaya devam etmektedir. Bu vesileyle her kademede görev yapan Emniyet Teşkilatı mensuplarını tebrik ediyor; 173. Kuruluş yıldönümünü kutluyor, kahraman Şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekliye ayrılan ve vazifeleri başında olan Emniyet Teşkilatı mensuplarına ve ailelerine sağlık mutluluk ve saadetli günler diliyorum” dedi.
Bu haber 1053 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI