Bugün...TBMM Başkanı Yıldırım’dan “Kanal Çankırı” Projesine Destek Sözü
Tarih: 31-07-2018 00:39:39 + -


Başkan Boz, proje ile ilgili görsel ve tanıtım videolarının olduğu bir dosya sunarak Tatlıçay’a hayat verecek olan “Kanal Çankırı” projesi için TBMM Başkanı Yıldırım’dan söz aldı.


TBMM Başkanı Yıldırım’dan “Kanal Çankırı” Projesine Destek Sözü

Devletin zirvesini ağırlamaya devam eden Çankırı Belediyesi, bu kez yeni sistemin TBMM Başkanı Binali Yıldırım’ı ağırladı. Belediye Başkanı Hüseyin Boz'dan şehirle ilgili brifing alan TBMM Başkanı Yıldırım, Tatlıçay Projesi’nin Aşiyan Köprülü Kavşak ile Tatlıçay bitimine kadar olan bölümüne “Kanal Çankırı” adı ile destek vereceklerini söyledi.

 

Yaranlar Diyarı’nı ziyaret eden TBMM Başkanı Binali Yıldırım, uygulama projesi Çankırı Belediyesi tarafından hazırlanan Tatlıçay Projesi’ni Belediye Başkanı Hüseyin Boz’un sunumu ile dinledi.

 

Başkan Boz, proje ile ilgili görsel ve tanıtım videolarının olduğu bir dosya sunarak Tatlıçay’a hayat verecek olan “Kanal Çankırı” projesi için TBMM Başkanı Yıldırım’dan söz aldı. Yıldırım, Tatlıçay Projesi’nin Aşiyan Köprülü Kavşak ile Tatlıçay bitimine kadar olan bölümünü kapsayan şehir içi geçiş güzergâhının hayata geçirilmesi noktasında gerekli desteği vereceklerini ifade etti.

 

Boz, Çankırı’da önemli bir hizmet atağının daha geçekleştirilmesine destek verecek olan Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım’a Çankırılılar adına teşekkür etti.
Bu haber 3315 defa okunmuştur.

Etiketler :
KINACI / 31-07-2018 22:26:00

Farkı burdan belli birisi her ay büyük bir hizmet yapıyor önceki kahvede paralanıyor gün sayıyor.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI