Bugün...TBS Çankırı Şubesi, Jandarma Alay Komutanı'nı Ziyaret Etti
Tarih: 15-09-2018 17:53:04 Güncelleme: 15-09-2018 17:57:04 + -


Türk Büro-Sen Çankırı Şube Yönetimi, Çankırı İl Jandarma Komutanlığına Albay Hıdır Ayçiçek’i makamında ziyaret etti.


TBS Çankırı Şubesi, Jandarma Alay Komutanı'nı Ziyaret Etti

Türk Büro-Sen Çankırı Şube Yönetimi,  Çankırı İl Jandarma Komutanlığına Albay Hıdır Ayçiçek’i makamında ziyaret etti.

 

Şube Başkanı Metin Memiş komutana “yeni atandığınız görevinizin hayırlı olmasını diliyoruz” dilekleri iletildi. “Türk Büro-Sen’in Türkiye Kamu-Sen konfederasyonuna bağlı olduğunu, üye olmanın ilk şartının “Devletin Ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünden” sıkıntısı olmayan memurların üye olabildiği bir sendika olduğunu bu manada “Jandarmada çalışan sivil memurların büro iş koluna üye olabildiklerini  ifade ederek, Çankırı şubesi olarak yapılan faaliyetler dile getirildi.

 

Komutan ise; memur meselesini dile getirilmesi açısından sendikaların kamu görevini yapmasının önemli olduğunu ve ziyaretten duyulan memnuniyetlerini  dile getirdiler.

 

Ziyarette Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Özden,  Feyzullah Karadeniz, Yakup Eskimez, Betül Ayhan ile işyeri Temsilcisi Mustafa Altınel ile Disiplin Kurulu üyesi Adalet Atalay da hazır bulundu.

 

Çankırı Şube Yönetimimi, ziyaret anısına Türk Büro-Sen Genel Merkezince özel olarak hazırlanan tablo, Jandarma Alay Komutanı Albay Hıdır Ayçiçek’e hediye ettiler.

 

 

 
Bu haber 2215 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI