Bugun...Temiz Tribün İstiyor, Yetkilileri Göreve Çağırıyoruz
Tarih: 20-03-2018 08:09:26 Güncelleme: 20-03-2018 08:21:26 + -


Medyacılar "Bu doğrultuda bize karşı saldırıda bulunanlardan şikayetçiyiz. Provokatörlük yapanlara izin verilmesin." dedik.


Temiz Tribün İstiyor, Yetkilileri Göreve Çağırıyoruz

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Basın Bülteni

 

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü yapılan faaliyetlerin kamuoyuna açıklanmasına yönelik olarak hazırladığı “Basın Bülteni” nin kamuoyu ile paylaşılmasını duyurdu.                                                                                                                                              

 

2017/2018 futbol sezonu kapsamında ilimiz Atatürk Stadyumunda oynanan müsabakaların huzur ve güven ortamı içerisinde geçmesi amacıyla alınan emniyet tedbirleri kapsamında, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü Spor Güvenliği Büro Amirliğince müsabakalar öncesi, esnası ve sonrası yapılan çalışmalar neticesinde, 6222 sayılı Kanun' un 14/1 maddesine muhalefetleri sebebiyle tespitleri yapılan;

 

04.02.2018 günü ilimiz Atatürk Stadyumunda 1074 Çankırı Spor-Türk Metal Kırıkkale Spor takımları arasında oynanan Bölgesel Amatör Ligi futbol müsabakasında hakaret olarak algılanacak tarzda aleni şekilde söz ve davranışlarda bulunan (S.Ö.) (Y.E.) (E.M.) (M.Ç.) (F.Ş.) isimli  (5) şahıs hakkında,

 

18.02.2018 günü ilimiz Atatürk Stadyumunda 1074 Çankırı Spor-Keçiören Belediyesi Bağlum Spor takımları arasında oynanan Bölgesel Amatör Ligi futbol müsabakasında hakaret olarak algılanacak tarzda aleni şekilde söz ve davranışlarda bulunan (Y.E.) ve (R.O.) isimli (2) şahıs hakkında Çankırı Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatılmış olup, şahıslar hakkında 6222 sayılı Kanun hükümleri doğrultusunda müsabakaları seyirden men yasağı uygulanmaktadır.

 

Tüm taraftarlarımıza çirkin tezahürat ve şiddet içerikli eylemlerden uzak sporun birleştirici gücüne yakışır seyirler diliyoruz.

 

www.haberci18.com İnternet Medyası Çankırı Atatürk stadında basına karşı yapılan böyle bir saldırıya şiddetle karşı çıktıklarını belirtti. Böyle bir olayı tasvip etmediğimizi belirttik. Bu saldırı kendisini bilmeyen bir kaç kişi tarafından yapılmıştır.

 

Çelik “Amatör bir takımın ve yöneticilerinin bilinçli olarak yapmış olduğu hatalarını  biz basın mensuplarına mal edilmesi bizleri derinden üzdü.” Adam maçını unutmuş, sahaya çıkmamış günah keçisi basın mensupları oluvermiş. Yok böyle bir şey yok kardeşim. Kendisini bilmeyen bir kaç kişi tarafından hedef tahtası haline getirilivermeyi hak etmiyoruz.

 

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak diyoruz ki “Emeğimizi çalanları hedef alan açıklamalarda fazla yazmak istemiyoruz. Biz basın mensuplarını eleştirmeye kalkan kendini bilmeyenler duruşumuzu değiştirememiştir. Zira bizler yeryüzünde en değerli varlığın emek ve alın teri olduğunu bilen bir camianın mensuplarıyız. Bu doğrultuda bize karşı saldırıda bulunanlardan şikayetçiyiz. Yasal platformlarda mücadele eden herkesin yanında ve hukuki sürecin takipçisi olduğumuzun bilinmesini isteriz.“ Sonuç olarak temiz tribün istiyor, yetkilileri göreve davet ediyoruz.

 

      
Bu haber 962 defa okunmuştur.

Etiketler :
mustafa / 23-03-2018 08:57:00

Bu söylediklerinize katılıyorum çok güzelde birde staddaki koltukları yıkasalar temizleseler yıllardır yıkanıp temizlenmediğinden renkleri değişmiş oturamıyorlarda millet altımıza karton gazete kağıdı vs. aramaktan götürmeden bıktık yaniiFACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Spor Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI