Bugün...Temizlik Sektörüne Bıcıbıcı Temizlik Şirketi de Katıldı
Tarih: 06-01-2019 11:31:49 + -


Çankırı’da Temizlik Sektörüne Katılan Bıcıbıcı Temizlik Şirketi Cumhuriyet Mah. Namık Kemal Parıltı Cad. No:14/A (İş Bankası güzergahı üzeri) Çankırı adresinde kentimizin, halkımızın hizmetinde.


Temizlik Sektörüne Bıcıbıcı Temizlik Şirketi de Katıldı

Bıcıbıcı Temizlik Çankırı’nın Hizmetinde

 

Çankırı’da Temizlik Sektörüne Katılan Bıcıbıcı Temizlik Şirketi Kentimizin, Halkımızın Hizmetinde...

 

Çankırı’da gün geçtikçe apartman ve site sayılarının artması ve yönetimin kat sakinlerine yükümlülüğünün ağır olması, resmi ve hukuki yolların takibinin zorlaşması Çankırı’da yeni gelişmeye başlayan  iş dalı olduğunu söyleyen genç girişimci İsmail Koç profesyonel site yönetimi ve temizlik işinin gerekliliği hakkında bilgi verdi.  Bu kapsamda kat sakinlerine daha iyi ve kaliteli bir  hizmet sunabilmek için Çankırı’da bu işi  üstlendi.

 

Koç “İnsanların geçim ihtiyacı çok eski çağlara dayanmaktadır ve bu geçinme ve barınma ihtiyacı gün geçtikçe önemli oranda  artış göstermiş ve yeni yaşam alanlarının kurulması gerekliliğini ortaya koymuştur. Bu nedenden dolayı çok katlı yapılar inşa edilmiş ve insanlar toplu yapılarda yaşamaya başlamışlardır. Sitelerde, Apartmanlarda oturmak belirli sorumlulukları da beraberinde getirmiştir.” Dedi.

 

Çalışılan, barınılan, kısaca yaşanan her türlü alanda gerekli hijyenin sağlanması adına temizlik şirketleri hayatımıza girerek sağlığımızın ve yaşamımızın ayrılmaz bir parçası oldu.

 

Varlığımızda büyük önem teşkil eden temizliğin sektör haline gelmesi ve bu sektörde gereken ilerlemelerin yapılması adına çalışmalara girişilmesi temizliğin zorunlu ihtiyaçlarımızdan biri olmasına dayanmaktadır.

 

Günümüzde evlerimize, işyerlerimize, otellerimize, hastanelerimize, apartmanlarımıza kısaca her türlü yaşam alanımıza gerekli hijyenin teminini temizlik firmaları sağlamaktadır.

 

Ekip çalışmasının yarattığı hız, kalite, güven, insanların gelir seviyelerindeki artışlar ve işçilere yönelik sosyal güvencelerin sağlanması temizlik firmalarına olan talebi artırmış ve bu yönde sektörleşmeyi kaçınılmaz kılmıştır.

 

Güvenilir ve Kaliteli Temizlik garantisiyle Çankırı’ya hizmet etmekten kaçınmayacağını söyleyen Bıcıbıcı Temizlik şirketinin hizmetlerini aşağıda yer alan ana başlıklar halinde sıralamamız mümkündür:

 

Apartman, büro, ofis temizliği, fabrika, işyeri, plaza temizliği, site, daire, inşaat sonrası temizlik, dış cephe ve cam temizliği, banka ve market temizliği, sağlık kuruluşları temizliği, okul, cami, sert zemin yıkama temizliği, ekip ile ev temizliği, kaliteli temizlik malzemeleri ile siz halkımıza hizmet sunabilmek için 7/24 beklemektedir.

 

Adres: Cumhuriyet Mah. Namık Kemal Parıltı Cad. No:14/A (İş Bankası arkası) Çankırı

 

Bicibici18@gmail.com

 

Telefon:0 506 524 34 22

 

 

 
Bu haber 2516 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI