Bugun...Turizm Derneği’nden Vali Köse’ye Ziyaret
Tarih: 10-11-2016 17:28:00 + -


Vali Mesut Köse, Turizm Derneği’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, turizm anlamında ciddi çalışmalar yapılması gerektiğini vurguladı.


Turizm Derneği’nden Vali Köse’ye Ziyaret

Çankırı’da turizmin geleceği konuşuldu

 

Çankırı Turizm Derneği yönetim kurulu Vali Mesut Köse’yi makamında ziyaret ederek Çankırı’da turizm gelişimine yönelik görüş alışverişinde bulundu.

 

Turizm Derneği Başkanı Zeki Tekin ve yönetim kurulu üyeleri Vali Köse’yi ziyaretlerinde kentin turizm potansiyeli ve mevcut turizm objelerinin Çankırı turizmine daha fazla katkı sağlaması için önerilerini bir rapor halinde sundular.

 

Vali Mesut Köse, Turizm Derneği’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, turizm anlamında ciddi çalışmalar yapılması gerektiğini vurguladı. Özellikle Tuz Mağarası, Ilgaz Dağı ve Çavundur Kaplıcaları’nın ön plana çıktığı görüşmede Vali Köse, Çankırı’nın yöresel mutfağının zengin olduğunu ancak bunun yeterince işletmeye açık olmamasının bir eksiklik olduğunu ifade etti.

 

Vali Mesut Köse Çankırı’da turizmin gelişmesi için ilgili kurumlar ile Turizm Derneği gibi gönüllülük esasına dayalı çalışan STK’ların güç birliği yapmalarının önemine vurgu yaptı.

 

Oldukça verimli geçen ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

 
Bu haber 1423 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI