Bugün...Türk Büro-Sen’den İl Emniyet Müdürüne Ziyaret
Tarih: 28-09-2018 19:35:27 + -


Türk Büro-Senciler Yeni hizmet binasına taşınan Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.


Türk Büro-Sen’den İl Emniyet Müdürüne Ziyaret

Ziyaret

 

Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcıları Kadir Polat ve Vedat Ulu ile Şube Başkanı Metin Memiş ve yönetim kurulu üyeleri yeni hizmet binasına taşınan Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Emniyet Müdür Yardımcısı Sayın Yüksel Yazıcı ve diğer şube müdürlerini ziyaret ederek, üyelerin görüş ve taleplerini dinlediler.

 

Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcıları ve Şube Başkanı Metin Memiş ile Yönetim Kurulu üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette, Başkan Memiş, Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy’a öncelikle müdürlüğün aracının da karıştığı kazadan dolayı taziye ve geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Çankırı’mıza yeni kazandırılan hizmet binasının şehrimize hayırlı olsun. İnşallah Çankırı’mıza güzel ve hayırlı hizmetlerin yapıldığı dolaysıyla halkımızın güvenliği ve huzurunu sağlayarak, güzel günleri beraber yaşamak temennisinde bulunuldu. Emniyet Müdürü Sayın Saadettin Aksoy ile Genel Başkan Yardımcısı Sayın Vedat Ulu ile aynı köylü olduğu hoş bir tesadüf oldu. Sonrasında da Emniyet Müdürü Sayın Saadettin Aksoy’a hediye takdim edildi.

 

Ziyaret heyetini sıcak bir şekilde karşılayan Aksoy, bu ziyaretten oldukça memnun olduğunu, topluma faydalı sivil toplum kurumlarının çok önemli olduğunu ifade ederek heyet ile birlikte günün anısına fotoğraf çektirildi.

 

 

 
Bu haber 1794 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI