Bugün...Türk Milliyetçisiyim Diyeceksin Kurumların Başına T.C. Yazılmasına Çekimser Kalacaksın… (Özel Haber)
Tarih: 06-12-2018 11:16:16 Güncelleme: 06-12-2018 11:47:16 + -


Seçmenlere de önemli uyarılarda bulunan www.haberci18.com İnternet Medyası, “Gerçek anlamda bir adalet ve hizmet görmek istiyorsanız kimi seçtiğinize, seçeceğimize çok dikkat edelim” uyarısında bulundu.


Türk Milliyetçisiyim Diyeceksin Kurumların Başına T.C. Yazılmasına Çekimser Kalacaksın… (Özel Haber)

Bahçeli Bile MHP’ye Oy Vermiyor. Ben Neden Vereyim?:) Diyen Bazı Partili Ve Siyasetçilerin Görüşleri İle Bir Türlü Şampiyon Olamayan Çankırı AK Parti’yi Masaya yatırdık.

 

Basın ahlak ilkeleri doğrultusunda çizgimizden şaşmayarak, hiç kimsenin etkisi ve baskısı altında kalmayarak tarafsız ilkeli bir şekilde haber yapmak adına var olduk ve var olmaya da devam edeceğiz.

 

Arkadaşlar; Niye yapıyoruz bilmiyorum ama hepimiz yapıyoruz. Eleştiri hakkımızı hep öncelikli olarak kullanıyoruz.

 

Siyasi arenaya çıkanlar var, çıkmasını beklediklerimiz, çıkmasını temenni ettiklerimiz var. Ve bizlerin olduğu gibi, her adayın da partilerin de artıları eksileri var. Beklentilerimiz ne kadar doğalsa, methiyeler, eleştiriler de o kadar doğaldır. Ancak her şey dozunda olmalıdır.

 

“Kimi seçtiğinize, seçeceğimize dikkat edelim”

 

Kişiselliğe girmeden, Çankırı'mıza ne katabilir, ne kadar katabilir, ne derece Çankırı'yı ayrıştırmadan kucaklayabilir, adaylık veya görev geçmişi nedir ve ne derece referans alınmalıdır gibi kriterlerle bakar ve tartarsak daha iyi olur diye düşünüyorum. (Bana söz düşerse, mensubu bulunduğum İnternet medyam en baştan beri ne kadar tarafsız ve herkese yakın mesafede durduğuyla ilgili de bir değerlendirme düşünürüm. Bunun için, sosyal medya hesabı bile yeterli bir veri sağlar.) Yani şu paylaşımım şimdi zamanı mı diye kimse gönül koymasın istedik. Haber kutsal yorum hürdür.

 

www.haberci18.com İnternet Medyası ve onun admini Mustafa Çelik olarak yaptığımız, yapacağımız hizmetler, benim için değil toplumu aydınlatmak içindir. Eleştirilerimiz Çankırı içindir.

 

Çankırı’da Halkın Tepkisi Sandığa Yansırsa İki Parti İçin Sonuç Çok Ağır Olur!!!

 

Kirli Siyaset Bu Sefer Çankırı’da Pirim Yapmayacak Gibi Görünüyor

 

Biatçı bir gözle bakılmadığı takdirde, Çankırı'mızın doğruyu bulacağından eminim. Her şeyin hayırlısı diyor, Çankırı'ya kim faydalı olabilecekse, yol açıklığı diliyorum.

 

“Daha Hala Fethullah Gülen Denen Keferenin Ardına Saklanan FETÖ’cü, Hainler, Şerefsizler Var!!!

 

Dürüstlükten bahsedip ikiyüzlü olanlara, sadakatten bahsedip ihanet edenlere, gururdan bahsedip yalakalığın dibine vuranlara, Allah korkusundan bahsedip menfaat uğruna iftira atanlara, dostluktan bahsedip dakikada arkadaşını satanlara, delikanlıyım deyip dansöz gibi kıvırtanlara... Diyeceğim söz Allah sizi doğru yola iletsin.

 

Alparslan Türkeş Diyor ki!

 

Ülkücü olup ta Atatürk’ü sevmeyen kişiler Ülkücülüğün temel anlam ve prensiplerini kavrayamamış, kendisini ülkücü sanan kanı bozuk insanlardır. (Alıntı)

 

MHP Tüzüğü 4.Madde: Başka bir parti adayına oy veren, açık ya da gizli destekleyen üye partiden ihraç edilir der.

 

Türk Milliyetçisiyim diyeceksin kurumların başına T.C. yazılmasına çekimser kalacaksın. Bazen yazarken kalem de kan ağlar. Andımızı kaldırmak isteyen, okunmasından rahatsız olan zihniyetlerle omuz omuza dolaşacaksın. El insaf be kardeşim.

 

Bahçeli Bile MHP’ye Oy Vermiyor. Ben Neden Vereyim?:) Diyen Bazı Partililer Bu Siyasetçilerin Ortak Özellikleri Nedir? Dün Recep Tayyip Erdoğan’a Atıp Tutuyorlardı, Bugün Makam, Mevki Ve Menfaat Uğruna Gidipte Erdoğanizim Sistemine Teslim Oldular. Dik Durmak Her Kula Nasip Olmuyor Demek ki! Demekten kendilerini alamıyorlar.

 

Evettt AKP ve MHP Çankırı Belediye Başkan adaylarını açıkladı. Bir vatandaş olarak AKP adayı Hüseyin Boz ve MHP adayı İsmail Hakkı Esen beye bu zorlu yarışta başarılar diliyorum. Allah kendilerine ve memleketimiz için hayırlısı neyse onu nasip etsin. Türkiye’de olduğu gibi Çankırı’da da seçime hangi partinin yön vereceği belli oldu.!!!!!!!!! İyi Parti de de aday adayları gün yüzüne çıkmaya başladı. Emekli Öğretmen Mustafa Çağlar başı çekti. Belli olur mu çok farklı aday adayları da İyi Partiden sahneye çıkabilir ve kesin adaylık ismi açıklanabilir.

 

Konuyu değerli şairimiz Zeki Ömer Defne’nin birkaç satırına değinerek Belediye Başkan aday adayları veya adaylarına seslenelim istedik.

 

1903 yılında dünyaya gelen ve 2 Aralık 1992 de hayata gözlerini kapatan şairimiz Zeki Ömer Defne Belediye Başkanları ve Milletvekilleri için bakın ne kadar da güzel söylemlerde bulunmuş.

 

"Çok kimseler reis oldu ne icraat yaptılar…

 

Menfaate ihtirasa 'Tanrı' gibi taptılar.

 

Ellerine geçeni 'fırsat' deyip kaptılar.

 

Demediler: 'Vazifemiz mülkü, halkı düşünmek!'

 

Elbet durur gözlerine yedikleri o, ekmek! …"

 

Vefat yıldönümünde değerli şairimize Cenâb-ı Hakk'dan sonsuz rahmet diliyorum.

 

Bir Belediye Başkanı Nasıl Olmalıdır?

 

2019 yerel seçimlerine aylar kala bir taraftan Partilerin seçim çalışmaları devam ederken bir taraftan da aday tanıtım programlarına son sürat hız veriliyor.

 

Peki, belediye başkanı seçerken nelere dikkat edilmeli, Halka hizmetçi olması gereken belediye başkanı gerek kişisel gerekse de sosyal anlamda ne tür özelliklere sahip olmalıdır. En önemlisi de Müslüman halkımız nasıl bir belediye başkanı profili hayal ediyor. Tüm bu sorularımız cevap bekliyor.

 

Belediye başkanlığı görevini yürütecek kişinin pek çok özelliklere sahip olması gerektiğini söylemeden edemeyeceğiz. www.haberci18.com İnternet Medyası olarak diyoruz ki, “Hizmetine talip olduğu kentin,  sosyal ve kültürel özelliklerini çok iyi bilmeli, takip edilen amaçlar hiçbir zaman kişisel olmamalıdır” diyoruz.

 

“Belediye başkanı hakkaniyet içerisinde hizmet etmeli”

 

Her şeyden önce seçilecek olan belediye başkanının o kentin insanı olması gerektiğini belirten www.haberci18.com İnternet medyası, “Belediye başkanı seçilecek şahıs ithal olmamalıdır. Seçileceği kenti iyi bilmeli hatta o kentte yetişmelidir. Bir yerin sorunlarını en iyi bilen oranın insanıdır. Bunun yanında yine Belediye başkanı olacak ya da bu hizmete talip olan şahıs kucaklayıcı olmalıdır bunlar teknik anlamda taşıması gereken özelliklerdir. Burada bunlardan daha önemli olan ve olmazsa büyük problemler çıkacak olan Dürüstlük, Belediye malına sahip çıkması ve Allah’tan korkmasıdır.

 

“Belediye hizmetleri doğumdan önce başlayıp ölümden sonraya kadar devam etmeli”

 

Belediye Başkanı olacak şahsın hak hukuk noktasında çok hassas davranması gerektiğini bilmesi lazım. “Hz Ömer (ra)’ın adaleti ile hükmetmeli ve kentte yapılması gerekip de yapılmayan her işten kendisini sorumlu tutmalıdır. Çünkü belediye kurumları hizmetleri doğumdan önce başlamalı ve ölümden sonraya kadar da devam etmelidir.”

 

“Kimi seçtiğinize dikkat edin”

 

Seçmenlere de önemli uyarılarda bulunan www.haberci18.com İnternet Medyası, “Gerçek anlamda bir adalet ve hizmet görmek istiyorsanız kimi seçtiğinize çok dikkat edin” uyarısında bulundu.

 

Çankırı Nedense Bir Türlü Şampiyon Olamadı????

 

AK Parti Çankırı Milletvekili ve AK Parti Grup Başkanvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, “Allah’ın izniyle bu maçı biz 15-0 kazanacağız inşallah. Gençler sizin heyecanınız tecrübeyle dinamizmin birleşmesi Fatih ile Akşemsettin’in kol kola girmesi en güzel neticeleri ortaya koyacak ve 15-0 ‘lık neticeyle hem Çankırı’mızın hem Türkiye’mizin  yüzü gülecek. Dolayısıyla aranızdan biri olan Çankırı  gençlik kolları  başkanı olan 3 dönem merkez ilçe başkanı olan ve daha sonrasında  belediye meclis üyesi ve belediye başkan yardımcısı olan dolayısıyla  belediyecilikte deneyim kazanan arkadaşımız Hüseyin Boz’u şampiyon yapmaya var mıyız?” diye konuşup dursa da kendisini kandırıyor deriz. Sebebine gelince “Çankırı olarak her seçimde fazlasıyla görevini yap karşılığını alama. Yok kardeşim üç kuruşa beş köfte.” 2019 yerel seçimlerinde kim şampiyon olacak bekleyip hep birlikte göreceğiz.

 

Siyasi partilere de seslenen www.haberci18.com İnternet Medyası admini, “Barış içinde yarışın. Kaybeden hiç kimse olmasın kazanan ilimiz olsun” çağrısında bulunuyoruz.
Bu haber 2589 defa okunmuştur.

Etiketler :
H.Türkben / 08-12-2018 12:17:00

Mustafa bey ; gerçekten takdir ediyorum sizi Allah için daha ne yazılır ne söylenir. Herşeyi en güzel dille söylemişsiniz.Teşekkür ediyorum. Bii konu daha var birde siz söyleyinde belediyeyi kazanınca mevcut belediye başkanınında kulagına girsin bari bir açıklama yapsın. Alpaslan Türkeş parkı ne olacak yine böylemi kalacak yada pankart mı açalım ne yapalım lütfen bir başlık atın Mustafa bey görmeyenler görsün duymak istemeyenlerde duysun lütfen.

UYAN / 06-12-2018 15:52:00

3.dönem ustasından ne gördük.de çırağından ne görürüz.uyan Çankırılım uyan.kaldırımlar işgal edilmiş parklar satılmış ,adamcılık.almış başını gitmiş,mütahitler köşeyi dönmüş, ahlaksızlık.vurdum duymazlık ayyuka çıkmış dahane söyleyim uyan Çankırım uyan

VATANDAŞ / 06-12-2018 14:07:00

İŞKUR Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında il genelinde toplam 600 kişi alımı kura yerine liste yöntemi ile alınmasına tepki gösteren yok. Listelerde torpil yapılıyor. Herkes kendi adamını işe almak istiyor. Alımlar noter eşliğinde kura ile olsa kimsenin itirazı olmaz ama maalesef bazıları kendi tanıdıklarını işe alıyor. Peki bu geri kalan mağdur ve fakir insanlar ne yapacak? Bu insanların herhangi bir hakkı yok mu? Sürekli torpil yapan insanlar mı işe alınacak?" Mustafa bey bu konuyu dile getirseniz

mehmet / 06-12-2018 11:48:00

Güzel yazı. Benim fikrim belediyecilikte particiliğe bir şekilde son verilmesi. belediyenin hiç bir parti ile bağı olmaması gerekir. Böylelikle yancılık ve menfaatin önüne geçilebilir. Aksi takdirde bu düzen böyle gider. Belediye iktidar partisinden ise gelsin paralar imkanlar, değil ise vur beline kazmayı tıka önünü her işini.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI