Bugün...Türk’üm Diyemeyen ve Bundan Rahatsız Olanları Rahatsız Etmeye Devam Edeceğiz! (Özel Haber)
Tarih: 21-10-2018 08:12:57 Güncelleme: 21-10-2018 08:49:57 + -


Çelik "Çözüm Sürecinde Verilenleri Geri Almak Türküm Diyenlerin Doğal Hakkıdır Buna Hiçbir Kimse Engel Olamaz!" dedi.


Türk’üm Diyemeyen ve Bundan Rahatsız Olanları Rahatsız Etmeye Devam Edeceğiz! (Özel Haber)

Andımız'ın kaldırılmasının bölücü terör örgütünün dayatması olduğunu dile getiren www.haberci18.com İnternet Medyası, uygulamanın millete yapılmış büyük bir hakaret olduğunu kaydetti.

 

Andımız, 2013'te çözüm süreci kapsamında kaldırılmıştı. Ne mutlu ki Danıştay'ın kararının ardından Andımız yeniden gündeme geldi.

 

Pkk Talep Etti, 2013’te Kaldırıldı

 

Rejim karşıtı uç ideolojilerin sürekli hedefinde olan andımız, ilk kez çözüm süreci olarak adlandırılan dönemde kaldırıldı. Birçok sivil toplum kuruluşunun tepkisine aldırış etmeksizin kaldırılan andımız, çözüm sürecinin tarafı olan PKK terör örgütünün de “kaldırılsın” talebinde bulunduğu konulardan biriydi.

 

Sizler Türk Değilmisiniz Kardeşim???

 

Türk Olmaktan, Doğru Olmaktan Neden Korkuyorsunuz, Yaptıklarınız Ayıp Değil mi?

 

Çatısının altında bulunduğunuz, maaşını alıp yediğiniz TBMM’si hangi devletin meclisi de Danıştay’ın kararına tepki gösterebiliyorsunuz, size bu yetkiyi kim verdi?

 

Ne Mutlu Türküm Demek Zorunuza mı gidiyor, Bu sorumuza cevap verin (verebiliyorsanız tabiî ki) Sizden Başka Bir şey İstemiyoruz

 

Ak Parti Ve Hükümet Sendikalarından Gelen Tepkilere Bir Bakarmısınız?

 

AK Parti ve hükümete yakınlığıyla bilinen sendikalardan Danıştay’ın kararına tepki gelmesi dikkat çekti.

 

AKP Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ, Danıştay'ın kararına tepki göstererek, "Öğrenci andı kararı ile Danıştay 8. Dairesi; hukuka uygunluk denetiminin sınırlarını aşmış, kendisini yürütmenin yerine koymuş, yürütmenin takdir hakkını yok saymış dahası yürütmenin takdir yetkisini bizzat kullanmıştır. Kısaca; anayasa ve yasayı alenen çiğnemiştir" ifadelerini kullandı.

 

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Danıştay'ın andımız kararına ilişkin "Anayasamıza göre Danıştay, yerindelik denetimi yapamaz, idarenin yerine geçerek karar veremez" ifadelerini kullandı.

 

Öte yandan hükümete yakınlığıyla bilinen Memur-Sen'e bağlı Eğitim-Bir-Sen Andımız'la ilgili, "Gerici, baskıcı, militarist, totaliter zihniyetin ürünü olan öğrenci andının kaldırılmasına, toplumsal barışın ve uzlaşının sağlanması, demokratik bir Türkiye’nin inşası adına biz de Eğitim-Bir-Sen olarak destek vermiştik" dedi.

 

Çözüm Sürecinde Verilenleri Geri Almak Türküm Diyenlerin Doğal Hakkıdır, Buna Hiçbir Kimse Engel Olamaz!

 

www.haberci18.com İnternet Medyası, 02.10.2013 yılında Okullarda Andımız Uygulanmasının Kaldırılmasına Yönelik Protestolarda bulunarak bir çok kişiyi eleştirip, özel haberler yaparak mevcut iktidar ve taraftarlarını şiddetli bir şekilde kınamış, gereksiz olarak yaptıkları bir çok basın açıklamalarına ilgi duymamıştık.

 

"Andımızın kaldırılmasından rahatsızlık duymayan tek kesim Türk düşmanları olmuştur. Türk milletinin malı ve canıyla bedelini ödeyerek aldığı bu toprakların hakimiyet tapusu mevcut iktidar tarafından altın tepsi içerisinde Türk düşmanlarına sunulmaktadır. Türk yurdunda "Türk'üm" demenin suç haline dönüştüğü bu ihanet süreci gün gelecek sahiplerinin başına çalınacaktır. Türklüğe ve Türk milletine yapılan bu saldırıların hesabı asla mahşere kalmayacaktır" bunu herkes bilsin. Sonuç olarak bu kirli yüzünüzle bu sefer 81 milyonu kandıramayacaksınız.

 

Ne Mutlu Türküm Diyene!

 
Bu haber 2214 defa okunmuştur.

Etiketler :
H.Türkben / 23-10-2018 12:33:00

Allah razı olsun Ülke sıkıntıdaydı. Devlet bey destek oldu bu kadarda degil yeter biz Türk olarak 3 sınıf insan olduk 1. sınıf Suriyeliler 2. sınıf Kürtler 3. Türkler bu ülke Türklerindir bu böyle biline.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Genel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI