Bugün...TÜRKAV Çankırı İl Başkanlığı Öğrencilere Ankara Gezisi Düzenledi
Tarih: 16-03-2019 09:39:46 + -


Geziye katılan öğrenci ve veliler bu geziden çok memnun olduklarını dile getirerek böyle bir etkinliği düzenledikleri için TÜRKAV’a çok teşekkür ettiler.


TÜRKAV Çankırı İl Başkanlığı Öğrencilere Ankara Gezisi Düzenledi

TÜRKAV Çankırı İl Başkanlığınca bu sene Atatürk Kültür ve Sanat Merkezinde Sekizincisi düzenlenen Geleneksel İstiklal Marşı Güzel Okuma Yarışması 11.03.2019 Tarihinde gündüz yapılan elemelerin ardından akşam saat 19.30 da final yarışması gerçekleştirildi.

 

Yarışmaya katılan bütün öğrenciler her yıl olduğu gibi bu yılda başta Anıtkabir olmak üzere sırasıyla 1. Ve 2. Meclis Daha sonra Tacettin Dergâhına geçilerek Mehmet Akif Ersoy’un İstiklal Marşımızı yazdığı ev ziyaret edilerek yemek molası verildi. Yemek molası ve Hamam önü gezisinden önce geziye katılan öğrenciler tarafından İstiklal Marşı yazıldığı evde okundu. Daha sonra Anıtkabire geçildi. Anıtkabir gezisi sonrası Akşam saatlerine doğru gezinin başlama noktası olan TÜRKAV önünde geziye son verildi. Geziye katılan öğrenci ve veliler bu geziden çok memnun olduklarını dile getirerek böyle bir etkinliği düzenledikleri için TÜRKAV’a çok teşekkür ettiler.

 

 

 

 
Bu haber 1782 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Eğitim Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI