Bugün...Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın Binali Yıldırım İlimizi Ziyaret Etti
Tarih: 29-07-2018 07:21:16 Güncelleme: 29-07-2018 08:17:16 + -


Vatandaşlarımızla tek tek selamlaşan Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın Binali Yıldırım, tören mangasını selamladıktan sonra Valilik Makamına geçti.


Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın Binali Yıldırım İlimizi Ziyaret Etti

Her iki ziyarette basına kapalı şekilde gerçekleşti.

 

Yeni Çankrı Devlet Hastanesi Ne oldu? Çankırı'da sağlık sorunları çığ gibi büyüdü. İnsanlar çevre illere sevk ediliyor, Çankırı insanına nasıl yardımcı olacaksınız? gibi sorularımız öncelikli idi ama; olmadı.

 

Eğer ziyaretler basına kapalı olmasaydı www.haberci18.com İnternet Medyası olarak Çankırımızla ilgili sorunlarımızı gündeme getirerek, özelliklede meydanlarada verilen sözlerin akibetini soracaktık. Neyse olmadı. Hayırlısı olsun. Önümüzde Belediye seçimleri var belki o zaman sorarız... Cevap verebilirlerse bizde kayıtlarımıza geçeriz.

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın Binali Yıldırım 28 Temmuz 2018 Cumartesi günü saat 15:30’da İlimizi ziyaret etti.

 

İlk olarak Valiliğimize gelen Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın Binali Yıldırım’ı, Valimiz Hamdi Bilge Aktaş eşi Hanımefendi Seval Aktaş, Sinop Valisi Köksal Şakalar, Çankırı Milletvekilleri Ak Parti Grup Başkan Vekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, Salim Çivitçioğlu, İl Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ahmet Kurumahmut, Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Murat Bozkurt İl Genel İdare Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, İlçe Belediye Başkanları, daire amirleri, STK Temsilcileri ve vatandaşlar karşıladı.

 

Vatandaşlarımızla tek tek selamlaşan Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın Binali Yıldırım, tören mangasını selamladıktan sonra Valilik Makamına geçti.

 

Valilik Makamında şeref defterini imzalayan Meclis Başkanı Sayın Binali Yıldırım, Valimiz Hamdi Bilge Aktaş ile ilimiz hakkında istişarelerde bulundu. Makamda bir süre kalan ve Vali Hamdi Bilge Aktaş'dan bilgi alan TBMM Başkanı Yıldırım makamdan ayrıldı.

 

Bu arada yol emniyeti için Kastamonu-Çankırı karayolunda emniyet görevi yürütürken bir aracın çarpması sonrasında yaralanan Polis memuru Mehmet Akif Yıldırım ambulansla Çankırı Valiliği önüne getirildi. TBMM Başkanı Binali Yıldırım ambulansın içinde bulunan yaralı polis memuru Yıldırım'a geçmiş olsun dileklerini sundu. Gazimiz Yıldırım, daha sonra ambulans helikopterle Ankara’ya sevk edildi.

 

Binali Yıldırım Çankırı Valiliği ziyareti sonrasında yürüyerek Çankırı Belediyesine doğru hareket etti.

 

Taksi durağında çay içti.

 

Yapılan istişarelerden sonra Çankırı Belediye Başkanlığını ziyaret etmek için Valiliğimizden ayrılan Binali Yıldırım yol üzerinde bulunan Birlik Taksi durağına uğrayarak orada taksiciler ve vatandaşlarımız ile hasbihal ettikten sonra Çankırı Belediyesini ziyaret etti.

 

Belediye ziyaretinden sonra diğer programlarına katılmak üzere İlimizden ayrılarak Kastamonu İline hareket etti.

 

Öte yandan 28.07.2018 Cumartesi günü Sayın Meclis Başkanımız Binali Yıldırım’ın İlimize yapacağı ziyaretlerinde Alparslan Türkeş Caddesi, Necip Fazıl Kısakürek Caddesi, Anıt Alanı, Belediye Civarı, Atatürk Bulvarı ile ışıklar Belediye arası iki yönlü gün boyunca park yasağının olacağı ayrıca ziyaret süresince belirtilen cadde ve sokakların araç giriş ve çıkışına kapalı olacağı hususu; Kamuoyuna saygıyla duyurulmuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 4224 defa okunmuştur.

Etiketler :
kınacı / 29-07-2018 13:11:00

İki ayda iki önemli proje tebrikler Binali bey başbakan olarak geldi Hukuk fakültesi sözü alındı.Meclis Başkanı olarak geldi Kanal Çankırı sözü alınmış. Belediye başkanı böyle olmalıTebrikler HÜSEYİN BOZ başkan eline diline saglık.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI