Bugun...Ülkemizi Ne Hale Getirdiler Kanı Bozuk Sapıklar (Özel Haber)
Tarih: 07-01-2017 13:23:53 Güncelleme: 07-01-2017 13:55:53 + -


İdamın darbecilere, hainlere, tecavüzcülere, hırsızlara gelmesi gerektiğini söyleyen insanların sayısı çığ gibi büyüdü.


Ülkemizi Ne Hale Getirdiler Kanı Bozuk Sapıklar (Özel Haber)

Halk Otobüsünde Tecavüz

 

Dehşetin Adresi Ankara…

 

Ankara Etimesgut hattında çalıştığı öğrenilen şoför ‘İşini bitirdikten sonra Öğretmen S.’ye ‘Evli misin, çocuğun var mı?' diye sordu. Sonra ‘Seni bir daha ne zaman görürüm?' dedi, telefon numaramı istedi diye ifade veren 37 yaşındaki iki çocuk annesi S.'ye tecavüz eden şoför İbrahim T. mahkeme tarafından tutuklandı.

 

Mersin’de iki yıl önce Özgecan Aslan'ın uğradığı tecavüz olayının bir benzeri, 04 Ocak 2017 günü Ankara Etimesgut'ta yaşandı.

 

Vatandaş Terör, Darbe, Taciz Suçlarına İdam İstiyor

 

İdamın darbecilere, hainlere, tecavüzcülere, hırsızlara gelmesi gerektiğini söyleyen insanların sayısı çığ gibi büyüdü.

 

Vatana İhanet Ve Tecavüz Suçlarına "İdam Getirilsin" !!

 

Duyarlı vatandaşlar “AB’ye almayacaklarmış, almazlarsa almasınlar. ABD’de, Çin’de neden idam var hala? Oralarda var da bizde neden yok?” ifadelerini kullandı.

 

İdamın mecliste gündeme gelmesi ve yasalaşmasını istiyorum diyen başka bir vatandaşımız “Darbecilerin yanı sıra tecavüzcü, tacizcilerin de idama mahkum edilmesi gerektiğini düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

 

İdamın kesinlikle geri getirilmesini savunduğunu belirten www.haberci18.com, ” İslam hukukunda adalet-i izafi vardır. Çoğunluğun selameti için azınlık feda edilir. İdamın acilen gelmesi lazım. Çok geç kalınmış bir vaziyetteyiz. Meclis hemen harekete geçmeli” dedi.

 

Vatanımızın Birliği, Toprak Bütünlüğü, Dirliği, Özgürlüğü, Şerefi için savaşmış gazilerimize şehitlerimize saygı ve can borcumuzu her ne kadar ödeyemeyecek olsak ta ne olur idamı gündeme getirin.

 

Herkes konuşur..! AKP yapar..! Dedikleri bu olsa gerek... Al sana Akp'nin yeni Türkiye'si..!

 

Gelmez mi bu ülke iktidarına 1938'den bu yana tek bir vatansever insan?? Gelmiyor işte!!! Bir tane geldi ülkemizi milletimizi kurtardı fakat ömrü yetmedi zamanından önce ecel geldi!!! Kala kala ülke 79 yıldır eğitim öğretim hayati liseden öteye gitmemiş işinde ve mesleğinde profesyonel olmayan bu basiretsiz yöneticilere siyasetçilere kalmış !!! Ne olurdu sanki İsmet İnönü de sen de sonsuza kadar yaşasaydınız be Atam!!! Bugün bu ülke dünya lideriydi !!! Sömürülen değil !!! Sömüren ülkeydik... Tecavüz haberleriyle değil !!! Bilimsel ve teknolojik kesif ve icad haberleri ile güne merhaba derdik !!! İthal etmez ihraç ederdik !!!

 

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak “Kötülük yapanlara hakkının ödenmesi için küçükte olsa idamın getirilmesi için bir İmza Kampanyası ile bir nebze olsun Şehitlerimizin, Gazilerimizin, Ciğerlerine Ateş Düşmüş Anne Babaların Acısına ortak olalım. Bizlerin dik duruşu zalimlerin karşıt güçlerin vatan hainlerin korkusu olmaya devam edilsin. Rabbim birliğimizi daim eylesin... diyoruz.

 

Arkadaşlar yanlış anlaşılmak istemem. Benim demek istediğim çok farklı tabiî ki. Bu insanlar gelecekler bizden yardım isteyecekler. Bizde komşu olarak onların yardım seslerine kulak verip yardım edeceğiz, ediyoruz da. Benim demek istediğim ileride bize sorun olmaları konusunda birkaç kere yazıp çizmiştik bu insanların yaşantıları çok değişti. Bir ev kiralıyorlar bir evde 3-5 aile oluyorlar. Bunlar ne yapıyorlar yan yana gelince bilebiliyor muyuz? Hayır bilmiyoruz.

 

Gerçekten mağdur olanlarla, topraklarımızı üs olarak kullananları ayırabilirsek, iyi bir şey olur yardımcı olmak. İşte gerçekler meydanda. Şimdi ise gelinen nokta hiçte iyi değil. Neden iyi değil. Çünkü bu insanlar Türkiye’mizde, ilimizde çoğu kesimi ve alanları rahatsız etmeye başladılar. Bunlar mağdur mu, terörist mi ayırtta edemiyoruz. İpini kıran 81 vilayette.

 

Türkiye bir an önce bu b..k bataklığından çıkmalıdır. Bu beslediğimiz teröristler yüzünden Türkiye’de kaç tane insanımız öldü, Mehmetçiğimiz, Polislerimiz şehit oldu, ne ocaklarımız söndü.

 

Artık vatana can veren evlatlarımızın kanı yerde kalmasın. Gün hesap günüdür, sorun bu hesabı. Mesele vatanın bölünmez bütünlüğüdür. Mülteci politikası gözden geçirilip, radikal hamlelere ihtiyaç var. Devlete akıl verecek değilim. Bu durumda devlet bana bir akıl vermeli. Bunları Türkiye'ye daha ne yığıp duruyoruz?
Bu haber 2669 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Genel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI