Bugün...Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş, Çankırıda
Tarih: 02-06-2019 23:03:29 Güncelleme: 03-06-2019 10:22:29 + -


Genel Başkan Sinan Ateş, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.


Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı  Dr. Sinan Ateş, Çankırıda

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş Çankırı’ya gelerek ülkücü camia ile birlikte iftar yapıp bir dizi ziyaretlerde bulundu.

 

Çankırı eski Ülkü Ocakları Başkanı Cengiz Uğur tarafından verilen iftar yemeğine katılan Genel Başkan Sinan Ateş, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 

Ziyarette eski belediye başkanı, Milletvekili Ahmet Bukan da eşlik etti.

 

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı  Dr. Sinan Ateş, Çankırı'da iftar programına katılıp TC. Çankırı Belediyesi, Çankırı Ülkü ocakları, Çivitçioğlu  Medresesi  ve  Çankırı kalesini ziyaret etti.

 

Büyük bir kalabalık ile gerçekleşen iftar programında Çankırı Ülkü Ocakları ve Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları ile bir araya gelen Dr. Sinan Ateş yemeğin ardından TC. Çankırı Belediyesi'ni ziyaret edip Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’e hayırlı olsun dilekleriyle birlikte hediyelerini sundu.

 

Ülkü Ocakları İl Başkanlığını da ziyaret eden Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş Çankırı Ocak Başkanı M.Alperen Şahin’den çalışmalar hakkında bilgi alıp Ocak yönetimi ile toplantı yaptı.

 

Ardından Çankırı Ülkü Ocakları’na geçen Genel Başkan  burada ülkücü gençler ile buluşup çay sohbeti gerçekleştirdi. Yapılan sohbette okumanın, Türk Kültürü ve Tarihi konusundan kendini eğitip-geliştirmenin öneminden bahseden Dr. Sinan Ateş, burada olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirip, gençlerle birlikte fotoğraf çektirdi.

 

Çankırı Ülkü Ocakları ziyareti ardından Çivitçioğlu Medresesini gezen ve burada ebru sanatı yapan Dr. Sinan Ateş akabinde Çankırı Kalesine çıkıp Emir Karatekin Hazretlerinin türbesini ziyaret ederek, dua etti. Cam terasta Çankırı’yı seyredip, ona eşlik eden Çankırı Ülkücü Ocakları yöneticileri ve Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ile fotoğraf çektirip, vedalaşan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş ziyaretini sonlandırıp, Ankara’ya doğru yola çıktı.

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2681 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI