Bugun...Ünlü Moda Tasarımcısı Burak Çiçek Üniversitemizde Seminer Verdi ve Defile Düzenledi
Tarih: 29-03-2018 06:48:53 + -


Moda dünyasında önemli bir yere sahip olan Burak Çiçek Çankırı Karatekin Üniversitesi öğrencilerine seminer verdi.


Ünlü Moda Tasarımcısı Burak Çiçek Üniversitemizde Seminer Verdi ve Defile Düzenledi

Kendine özgü tasarım çizgileri ile genç yaşında Türkiye’nin isim yapmış Moda Tasarımcıları arasına giren ve kendi atölyesinde ürettiği işler ile moda dünyasında önemli bir yere sahip olan Burak Çiçek Çankırı Karatekin Üniversitesi öğrencilerine seminer verdi.

 

Burak Çiçek Çankırı Karatekin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü Öğretim Üyeleri ve öğrencilerinin katıldığı seminerde öğrencilerine kendi moda yolculuğu hakkında bilgi verirken geldiği noktaya ulaşırken yaşadığı zorluk ve tecrübeleri aktardı.

 

“Hayal edebildiğiniz kadar varsınız. Hayallerinizin gerçekleşmemesi için aslında önünüzde hiçbir engel yok ama bunun için iki şeye ihtiyacınız var çok çalışmak ve sabır” ifadeleri kullanan Burak Çiçek “Bu yol öyle uzun ve çileli ki çok zaman bırakıp gitmeyi çok denersiniz ama eğer bu işe tutku ile bağlıysanız her zorluğu yener başarılı olursunuz. Günün birinde de çektiğiniz o çile ve zorluklar bir bakmışsınız iyi bir hayat standardı, isim ve ün kazandırmıştır. Bu hazzı yaşamak için bu çileleri çekmeye değer, Yeter ki siz hayal edin, çok çalışın ve sabır gösterin” dedi.

 

Seminerin ardından Burak Çiçek’in kendi tasarlayıp ürettiği özel kreasyonlardan oluşan işler yapılan mini defile ile izleyenlerin beğenisine sunuldu.

 

Defilede Karatekin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü öğrencileri modellik yaptılar.

 

Defile sonunda Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü Başkanı Doç. Dr. H. Nurgul Begiç tarafından Modacı Burak Çiçek’e teşekkür belgesi verildi ve Tuz Lamba hediye edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 1426 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Ç.K.Üniversitesi Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI