Bugün...Uyarıyoruz; İnşallah Bir Daha Böyle Hata Yapmazsınız
Tarih: 29-10-2019 22:12:44 + -


Ankara’da ikamet eden Çankırılı hemşehrilerimiz Altınparkta bulunan Federasyon binasına bir bayrak dahi asamayan yöneticilere kırgın.


Uyarıyoruz; İnşallah Bir Daha Böyle Hata Yapmazsınız

Bu Gün ki Görüntüler Çankırı Dernekler Federasyonuna Hiç Yakışmadı

 

Lafa gelince şehitler, yaranlar diyarı Çankırılıyız, Başkent Ankara’da 600 bin Çankırılıyız diye övünüp duralım hepsi boş…

 

Ankara’da ikamet eden Çankırılı hemşehrilerimiz Altınparkta bulunan Federasyon binasına bir bayrak dahi asamayan yöneticilere kırgın.

 

Evet, dostlarım Bugün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız. Hepimize kutlu olsun. Ancak haber içerisinde sunmuş olduğum resimlerde de görüldüğü üzere bugünün önemini kavrayamayan federasyon yöneticilerimiz var maalesef. Gördüğünüz gibi Ankara Altınparkta bulunan federasyon binasına bir bayrak dahi asmamışlar. Uyarmak amacı ile haberleştirmek istedim.

 

İnşallah bir daha böyle bir hata yapmazlar. Saygılar sunar iyi çalışmalar dilerim.

 

Çankırılı hemşehrimiz Ahmet Güçlü kardeşimiz, “Dedem dinarda gazi oldu onun verdiği sağ koldu açan çiçekler hep soldu onların yolu doğru yoldu” diyerek tezgahını Türk Bayrağımız ile donattı. Bu insanı örnek almayanlar ben Çankırılıyım demesin.

 

Açıklamalarımıza Yanlışsa Yanlış Deyin

 

Çankırı'da, Cumhuriyetin 96.ncı yaşı güzel ve coşkulu şekilde, kutlandı. Bu cumhuriyet genç nesillere, bayraklarla emanet ediliyor ve bu milletin devamlılığı sağlanıyor. Cumhuriyet kutlamaları meydanlarda daha coşkulu kutlansın ki; ev ve iş yerlerimizi Türk Bayraklarımızla donatalım ki birlik, beraberlik ve bizi yıkamazsınız mesajını dünyaya haykıralım.

 

 

Bu binada Çankırı Dernekler Federasyonu binası

 

 

Ayakkabı boyacısı Çankırılı Ahmet Güçlü kardeşimizden ders niteliğinde görüntü
Bu haber 5739 defa okunmuştur.

Etiketler :
Hüseyin akpınar / 30-10-2019 12:54:00

Gerçekten vahim bir durum Çankırılılar adına özür diliyorum İnşallah bir daha olmaz 29 Ekim Türkiye'min doğum tarihidir.

Serdar / 30-10-2019 11:23:00

Herkes buradaki üyeliklerini iptal etsin olsun bitsin.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Genel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI